Mobilā versija
+3.2°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
29. novembris, 2014
Drukāt

Pakešu logu lietošanas mācības (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Aizdomas par nosacīti lēto plastmasas logu drīzo galu izrādījušās stipri maldīgas. Gluži pretēji, tie tirgū joprojām ir vispieprasītākie, kļūst modernāki, universālāki, kvalitatīvāki, tāpēc ienāk gan vienkāršos paneļmāju dzīvokļos, gan lepnos savrupnamos, kur saimnieki nav ekoloģiskās idejas apsēsti. Prakse apliecinājusi, ka šie logi ir tikpat droši, taču ekspluatācijā daudz pieticīgāki nekā analogi koka rāmjos. Ko der ielāgot, lai kopdzīve būtu iespējami ilga un laimīga?

Pirmie stikla pakešu logi baltos plastmasas rāmjos pie mums parādījās pirms gadiem divdesmit. Tas bija apvērsums mājokļu siltināšanā! Šaubu nav, visi teorētiski kalpo jo­projām, jo problēmas, ko tie daudzviet radīja, lielākoties ir apzinātas un likvidētas. Skaidrs, nekas nav mūžīgs, taču šī industrija piedāvā arī risinājumus esošo logu remontēšanā un pilnveidošanā. Pareizāk sakot, konkurence ir piespiedusi uzstādītājus saprātīgāk izturēties pret saviem pienākumiem, pat uzņemties apkopes pakalpojumus. Ko kopīgiem spēkiem esam iemācījušies un sapratuši?

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nekad agrāk nav nācies dzirdēt, ka stikls var būt EKSKLUZĪVS! Nu nesaprotu !

  2. No kurienes esi atbraucis ar tādu runas veidu? Pamācies.

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (17)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+