Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
29. novembris, 2014
Drukāt

Pakešu logu lietošanas mācības (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Aizdomas par nosacīti lēto plastmasas logu drīzo galu izrādījušās stipri maldīgas. Gluži pretēji, tie tirgū joprojām ir vispieprasītākie, kļūst modernāki, universālāki, kvalitatīvāki, tāpēc ienāk gan vienkāršos paneļmāju dzīvokļos, gan lepnos savrupnamos, kur saimnieki nav ekoloģiskās idejas apsēsti. Prakse apliecinājusi, ka šie logi ir tikpat droši, taču ekspluatācijā daudz pieticīgāki nekā analogi koka rāmjos. Ko der ielāgot, lai kopdzīve būtu iespējami ilga un laimīga?

Pirmie stikla pakešu logi baltos plastmasas rāmjos pie mums parādījās pirms gadiem divdesmit. Tas bija apvērsums mājokļu siltināšanā! Šaubu nav, visi teorētiski kalpo jo­projām, jo problēmas, ko tie daudzviet radīja, lielākoties ir apzinātas un likvidētas. Skaidrs, nekas nav mūžīgs, taču šī industrija piedāvā arī risinājumus esošo logu remontēšanā un pilnveidošanā. Pareizāk sakot, konkurence ir piespiedusi uzstādītājus saprātīgāk izturēties pret saviem pienākumiem, pat uzņemties apkopes pakalpojumus. Ko kopīgiem spēkiem esam iemācījušies un sapratuši?

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nekad agrāk nav nācies dzirdēt, ka stikls var būt EKSKLUZĪVS! Nu nesaprotu !

  2. No kurienes esi atbraucis ar tādu runas veidu? Pamācies.

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+