×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. februāris, 2013
Drukāt

Pakistānā pašnāvnieku uzbrukumā armijas postenim nogalināti 24 cilvēki

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sestdien, 2.februārī,  pašnāvnieku spridzinātāju uzbrukumā armijas postenim Pakistānas nemierīgajos ziemeļrietumos nogalināti 13 karavīri un 11 mierīgie iedzīvotāji; atbildību par uzbrukumu uzņēmušies talibi.

“Uzbrukumā tika nogalināti 13 drošības spēku darbinieki un 11 civilie iedzīvotāji,” sacīja viena amatpersona. Uzbrukums noticis 240 kilometrus uz dienvidiem no Ziemeļrietumu pierobežas provinces galvaspilsētas Pešāvaras.

Cita amatpersona sacīja, ka mierīgie iedzīvotāji gājuši bojā, vienam no uzbrucējiem ieskrienot dzīvojamajā mājā, kad karavīri centušies atvairīt uzbrukumu postenim.

“Pašnāvnieks spridzinātājs ieskrēja tuvējā mājā irigācijas departamenta dzīvojamajā kolonijā un uzspridzinājās. Tur tika nogalināti četri bērni, trīs sievietes un četri vīrieši,” sacīja amatpersona. “Eksplozija sapostīja četras mājas kolonijā. Bojāgājušie civilisti bija šo māju iedzīvotāji.”

Cita drošības dienestu amatpersona sacīja, ka karavīri nogalinājuši 12 kaujiniekus.

Atbildību par uzbrukumu uzņēmās talibi, taču noraidīja apgalvojumus par nogalinātajiem 12 kaujiniekiem, paziņojot, ka nosūtījuši tikai četrus spridzinātājus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+