AFP/LETA

Palameika sestā Dimanta līgas posmā 0

Latvijas šķēpmetēja Madara Palameika svētdien ierindojās sestajā vietā Dimanta līgas posma sacensībās Birmingemā (Lielbritānijā), informē organizatori. Tāllēkšanā vīriešiem astotais palika Elvijs Misāns.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

Palameika šķēpu raidīja 57,67 metrus tālu, kas viņai izdevās otrajā no sešiem mēģinājumem. Par sacensību uzvarētāju kļuva divkārtējā olimpiskā čempione Barbora Špotākova no Čehijas ar 66,08 metrus tālu metienu, kas ir Birmingemas sacensību jauns rekords. Otro vietu ieņēma Kristina Obergfela no Vācijas (63,19), bet trešā palika Vira Rebrika no Ukrainas (62,82).

Tālāk par Palameiku meta arī Sunete Viljoena no Dienvidāfrikas (62,13) un Katrina Mitčela no Austrālijas (60,47).

Tāllēkšanā vīriešiem Misāns aizlēca 7,50 metrus. Uzvarēja Aleksandrs Meņkovs no Krievijas ar 8,18 metrus tālu lēcienu. Otrais bija Kristians Teilors no ASV (7,95), bet trešo vietu izcīnīja olimpiskais čempions no Lielbritānijas Gregs Razerfords (7,88).

Tāllēkšanā startēja deviņi sportisti, bet šķēpmešanā sievietēm astoņas sportistes.