×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
22. marts, 2013
Drukāt

Paldies, dakter!

tulpe42

Lasītāju vēstules ar pateicības vārdiem ārstiem vienmēr ir patīkami saņemt. Rita Insberga no Ogres puses savā vēstulē raksta: “Nevaru būt atsvešināti vienaldzīga pret cilvēku, ārstu, speciālistu, kas man uzdāvinājis jau divus pilnvērtīgus, krāsainus dzīves gadus un tie vēl turpinās.

 

No sāpēm ceļgalā kļuvu puskliba un naktīs negulēju. Pazīstami cilvēki man ieteica dakteri Pēteri Studeru Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā. Nē, operāciju es negribēju, tikai lai nesāp, lai var aiziet uz kori un kaut kur aizbraukt.” Dakteris tomēr “cilvēcīgā kārtā, ziedojot savu laiku”, pierunājis veikt ceļgala locītavas operāciju. “Ko man devusi operācija? Šajos divos gados kopā ar tuviniekiem esmu bijusi Spānijā, Portugālē, Somijā, Norvēģijā un Itālijā. Varēju bez pavadoņiem apskatīt Kolizeju un Vatikānu, piedalīties koncertos. Ogojot un sēņojot mežā, ņemu līdzi spieķi, lai varētu pārkāpt pāri grāvjiem, arī ziemas ceļā cenšos to nepiemirst, jo man ir 82 gadi. Pateicoties dakterim, varu pieskatīt savus mazbērnus.”

Sirsnīgus pateicības vārdus un sveicienus 55 gadu jubilejā (tā ir 30. martā) savam cienītajam un apbrīnotajam dakterim Pēterim Studeram sūta arī pacientes Koknesē un Vilcē, novēlot stipru veselību, spēku un izturību! “Paldies, ka jūs mums esat!” raksta bezgala pateicīgās pacientes.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+