Horoskopi un mistika
Horoskopi

Paldies Dievam, piektdiena jau klāt! Horoskopi 7.-12.jūlijam 0

Foto – Fotolia

Auns

Auns jutīs spēku izsīkumu, tāpēc ne viss izdosies, kā plānots. Lai izvairītos no pārslodzes, ieteicams rūpīgi izvērtēt veicamos darbus, noteikt prioritātes un laikus plānot atpūtu. Šajā periodā vēlams izvairīties no steigas un stresa situācijām. Var pirkt un pārdot automašīnu. Vairāk laika jāpavada kopā ar ģimeni pie dabas svaigā gaisā. Ieteicams doties nelielās ekskursijās un pārgājienos.

Vērsis

Vairāk uzmanības jāvelta tiešajiem ikdienas pienākumiem un ģimenei. Labs laiks profesionālo iemaņu pilnveidošanai, reklāmas pasākumiem, labdarībai, dzīves un darba telpas labiekārtošanai. Nav ieteicams slēgt līgumus un uzsākt jaunus projektus. Kopā pavadītais laiks ar draugiem un radiniekiem sniegs vajadzīgo noskaņojumu un stimulu tālākai veiksmīgai darbībai. Jācenšas atturēties no alkohola lietošanas.

Dvīņi

Dvīņus kaitinās ikdienas sīkumi un tas, ka citi no viņa prasa to, kas nav viņu kompetencē. Jācenšas izvairīties no citu kritizēšanas, jo vēlāk tas var vērsties pret pašiem. Pārdomāti jārīkojas ar saviem finanšu līdzekļiem. Nav ieteicams slēgt līgumus un uzsākt ko jaunu. Veiksies darbi, kurus var izdarīt viens pats, bez citu līdzdalības. Labs miegs un atpūta ir panākumu atslēga uz iecerēto plānu izdošanos.

Vēzis

Vēzim jācenšas izvairīties no steigas un rīcības emociju uzplūdā. Lēni, rāmi, mierīgi – ir trīs vārdi, kas palīdzēs pārvarēt aizkaitinājumu, ko rada apkārtējo haotiskā un neparedzamā rīcība. Ja izdosies uz notiekošo paskatīties no malas, tad būs redzami pareizie situāciju risinājumi. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām un jaunu lietu uzsākšanai. Jārūpējas par savu veselību un pašsajūtu.

Lauva

Lauva gribēs baudīt vasaru bez steigas un pienākumiem. Lai izvairītos no pārpratumiem, ieteicams pārdomāti plānot laiku un darbus, kā arī laikus informēt savus ģimenes locekļus un darba kolēģus par saviem plāniem. Vairāk uzmanības jāvelta pašsajūtai un veselībai. Ieteicams paņemt brīvdienas, atpūsties un apmeklēt masāžas vai relaksējoši dziednieciskas ūdens procedūras.

Jaunava

Jaunavām saspringts periods. Nāksies pierādīt, ka uz jums var paļauties un ka tiekat galā ar uzticētajiem pienākumiem. Visiem labs nebūsi, tāpēc jāseko savai pārliecībai un jācenšas neietekmēties no citu teiktā. Labs laiks savu nodomu realizēšanai. Ieteicamas sporta aktivitātes brīvā dabā. Uzturā jālieto svaigi produkti un jāatturas no apreibinošu līdzekļu lietošanas, jo iespējama saindēšanās.

Svari

Svariem situācija pakāpeniski uzlabojas un stabilizējas. Laiks jāplāno tā, lai tā pietiktu gan darba jautājumu kārtošanai, gan būšanai kopā ar ģimeni un tuviem cilvēkiem. Šajā periodā vajag izvairīties no sasāpējušu attiecību jautājumu risināšanas vai jaunu attiecību uzsākšanas. Iespējams, ka atklāsies noklusētas lietas un meli, kas var nest zaudējumus. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām.

Skorpions

Skorpions var doties atvaļinājumā un baudīt dzīvi. Lai ko darītu, veiksme būs sabiedrotā, izņemot gadījumus, kad radīsies vēlme nepārdomāti rīkoties vai riskēt. Šajā laikā var likt pamatus tālākai darbībai. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo iespējams pārmaksāt vai iztērēt līdzekļus par zemas kvalitātes precēm un pakalpojumiem. Jāatvēl laiks sava redzesloka paplašināšanai. Rūpīgi jāizlasa dokumenti, kurus paraksta.

Strēlnieks

Strēlnieks jutīs nogurumu, tāpēc domas klīdīs apkārt, tikai ne pie darba. Jācenšas izvairīties no asumiem komunikācijā ar citiem. Var atļauties sevi palutināt, tomēr jāraugās, lai ikdienas pienākumi tiktu veikti laikus. Jācenšas izvairīties no pārslodzes un stresa. Īstais brīdis doties vasaras ekskursijās svaigā gaisā un dabā. Ieteicams veselīgs uzturs un aktīvs dzīvesveids.

Mežāzis

Mežāzis jutīsies noguris no vasaras karstuma un iepriekšējo mēnešu aktivitātēm, tāpēc ilgosies pēc vienpatības un centīsies norobežoties no citiem. Šis ir piemērots laiks atvaļinājumam un nelielām ekskursijām vai pārgājieniem. Darbi laikus jāplāno un jāparedz arī atpūtas brīži. Ieteicams labi izgulēties. Nav piemērots laiks darījumiem, lielākiem pirkumiem un jauniem projektiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram gribēsies izjust ģimenes kopības sajūtu un atbalstu, tāpēc ieteicams paņemt brīvdienas un apciemot savējos. Lielāka uzmanības jāvelta savai veselībai. Labvēlīgs laiks fiziskām un sporta aktivitātēm – braukšanai ar riteni, skrituļošanai, burāšanai. Nav ieteicams uzspiest citiem savu viedokli vai pieņemt lēmumus bez apspriešanās ar citiem. Viss notiks viegli un bez īpašas piepūles.

Zivis

Zivis gribēs baudīt dzīvi un nedomāt par pienākumiem. Tomēr der atcerēties, ka jebkuras attiecības ir jākopj un jāveido. Lai attiecības būtu stabilas un laimīgas, jāprot atrast laiku, ko pavadīt kopā ar savu otro pusīti. Jātur dotie solījumi. Nav ieteicams veikt lielus pirkumus un tērēt līdzekļus ārišķībām. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, ir jārunā tikai par tām lietām, par kurām esam pārliecināti.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
11 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Štrombergs liek punktu sportista karjerai
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Rinkēvičs: Ministriju līmenī ir atšķirīga gatavība “Brexit”
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Otrdienas vakarā Rīgā izveidojušies ievērojami sastrēgumi
28 minūtes
LE
LETA
Laukos
ZM: “Latvijas valsts mežiem” cena par “Bergvik Skog” īpašumiem bija pārāk augsta
1 stunda