×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
31. janvāris, 2015
Drukāt

Paldies, Liene, paldies! Saruna ar dziedātāju Lieni Šomasi (15)

Somase
Liene Šomase

Dziedātāja, raidījumu vadītāja, aktrise, muzikālais draugs saviem audzēkņiem.

Dzimusi 1986. gada 4. novembrī Valmierā.

Kļuva populāra, piedaloties TV šovā "Talantu fabrika 4" 2004. gadā.

Uzvarējusi TV šovā "Dziedi ar zvaigzni" (kopā ar motosportistu Jāni Vinteru).

Jāzepa Vītola Valmieras mūzikas skolā apguvusi saksofona un vijoles spēli un

Latvijas Kultūras koledžā ieguvusi kultūras menedžera izglītību ar specializāciju mūzikas menedžmentā.

Izdevusi soloalbumu "Vārdos nepateiktais" un kopā ar Jāni Moiseju dueta albumu "Pasaule ir skaista" (iegūts "Zelta disks" ).

Filmējusies Rolanda Kalniņa filmā "Rūgtais vīns" un LNT seriālā "Svešā dzīve".

Audzina meitu Gabrielu.

Tas ir vienīgais virsraksts, kādu varēju iedomāties pēc sarunas ar LIENI ŠOMASI. Jo viņa māca būt pateicīgiem un pati tāda ir. Varbūt tāpēc šogad iznāks viņas sen lolots otrais soloalbums, tāpēc redzēsim viņu dziedam un spēlējam saksofonu solokoncertā. Jau pavisam drīz ēterā skanēs singls no jaunā albuma “Upe un krasts”. Un vēl svarīgi – 2014. gada 4. novembrī notika klikšķis, kas pārslēdza Lieni. Ir, par ko parunāt.

– Dziedat, spēlējat saksofonu, vadāt raidījumu, filmējaties, fotografējaties, spēlējat mūziklā, piedalījāties TV šovos. Esat tik jauna, bet tik daudz ir padarīts…

– Viss tikai sākas. Ir sākusies atdzimšana. Pagājušā gada 4. novembrī manā 28. dzimšanas dienā notika klikšķis. Jauna sajūta – nopietnība, briedums. Cits skats uz dzīvi un vērtībām.

– Vai todien notika kaut kas neparasts?

– Piedalījos fotosesijā, tad bija mēģinājums un vakarā svētku vakariņas kopā ar meitu. Visa diena bija tik mistiska un interesanta. Notika tāda kā kosmosa atvēršanās, sajutu enerģētisko saiti ar Visumu. Un ļoti daudz kas mainījās.

– Kas to varēja rosināt, vai bija kādi priekšvēstneši?

– Jā, lasīju daudz ezotēriskās literatūras, grāmatas it kā pašas mani uzmeklēja. Tagad saprotu, kāpēc pēdējos piecus gadus gan man, gan citiem cilvēkiem ir bijuši dzīves pārbaudījumi. Laiki mainās, zīmes mainās, zvaigznāju spēks mainās un arī planētas mainās. Pēdējā laikā ir aizgājuši daudzi kolēģi un draugi. Ja radošām personībām blakus nav stipra cilvēka, kas pieskata, reizēm aiziet kosmoss ciet, un viņi pazūd paši sevī.

– Un kas jūs pieskata?

– Mana draudzene Sanita ir fantastisks cilvēks. Viņa man ir palīdzējusi ar sarunām, diskutēšanu. Arī viņas vīrs Aleksandrs. Esmu viņiem ļoti pateicīga. Viņi man ir stāstījuši par izcilu, slavenu cilvēku dzīves ceļiem, par to, kā tie augstu cēlušies un zemu krituši, lai atkal celtos. Noskatījos dokumentālu filmu par krievu dziedātāju Grigoriju Ļepsu. Arī viņam bija grūta cīņa ar sevi un apstākļiem, vienu brīdi pat nonācis uz ielas. Un tagad Ļepss atkal ir panākumu un slavas zenītā! Nevaru vien sagaidīt 18. februāri, kad viņš uzstāsies “Arēnā Rīga”, jau nopirku biļeti pirmajā rindā. Es viņu tiešām cienu kā mūziķi, kā personību.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. ar putniem , ar putniem…..

 2. dzimusi skatuvei!!!!!!!!

 3. Paldies par interviju, taču tā ir tik “salda” un lišķīgi nepatiesa.
  Pazīstu Lieni personīgi, un esmu 99% pārliecināts, ka šajā rakstā lielākajā daļā atbilžu ir vienkārši “gudra” muldēšana. Un, Liene – Tev vēl ļoti daudz ir jāmācās, lai pareizi izteiktos, un auditorijai, kas Tevi klausās dziedot vai vadot raidījumu, saprastu, ko vēlies pateikt.

 4. Liene ir smukākais skuķis I’ve ever seen…

 5. Lieliska, cilvēcīga, skaista garīgi un fiziski, gudra ir mūsu Lienīte! Lai veicas!

 6. Tu esi pārāk jauka šai sūdabrāļu bedrei, kuru daži sauc par neatkarīgo Latviju.

 7. Agnesei skolas solā vēl jāpasēž,bet Rencēnu kūtspakaļa……nu jā,labi ka pats apzinās,te komentāru nav.Liene ir forša,pozitīva.Būtu mums vairāk tādas.

 8. Neka ipasa vina tur nav tas maksigi parspiletas smaids .

 9. Liene ir sirsnīga un vienkārša. Nesataisās par nezin ko un tāpēc daudziem cilvēkiem arī patīk. Lai viņia veicas!

 10. Ja aizveras širmis.

 11. rencēnu kūtspakaļa Atbildēt

  zemniece ir un paliek zemniece

  • Nu ja no kutspakalas ka jus,tas ir diezgan bedigi. Bet kadas jums pretenzijas pret zemniecem. zemniece – tas ir stradigums un lepnums. Lienei iesakums bij jauks- tira,balta meitene. Dzive nav rozu lauks,katrs var paklupt. Lai ir speks pieceltiesw un atgut to sakuma baltumu. To Lienei novelu. vISIEM NEIZPATIKSI. Un tos no kutspakalam nav janem galva.

Draugiem Facebook Twitter Google+