×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2014
Drukāt

“LA” dāvanas ceļā pie abonētājiem nenomaldīsies! (1)

___Naudas_laiki__52a1f6c8a7c74

Kā jau Zirga gads tas sācies rosīgi, taču diemžēl arī melnbalti – gluži kā zebras ķermeņa krāsojums. Lai gan bija cerēts, ka AS “Lauku Avīze” abonenti dāvanas saņems līdz 10. janvārim, tomēr vairāki tās vēl gaida. Atvainojamies! Ceram uz jūsu izpratni, nedaudz pacietības un solīto saņemsiet.

Cēsnieks Jānis Romka: “Esmu pastāvīgs “Latvijas Avīzes” un “Mājas Viesa” lasītājs. Nupat saņēmu abus kalendārus. Patīk! Īpaši glīts ir “Latvijas Avīzes” kalendārs ar Andra Eglīša foto ainavām – gaiši, raisa patīkamas izjūtas. Glīto naudas grāmatu vēl gaidu.”

Jelgavnieks Lifērijs Trifonovs: “Mani priecē “Latvijas Avīzes” kalendāra norādes un ieteikumi dārza darbiem. Sieva vairāk interesējas par veselības stiprināšanas rādītājiem – labvēlīgajām dienām, mēness fāzēm.”

Valda Eglīte Rīgā: “Man grāmatu “Naudas laiki Latvijā” piegādāja kurjers. Viņš nāca otro reizi, jo pirmajā brīdī nebiju mājās. Puisis bija atstājis savu tālruņa numuru, lai mēs vienotos par dāvanas saņemšanas laiku. Prieks, ka ir tik izpalīdzīgi ļaudis!”

Arī rīdzinieks Voldemārs Bišofs saņēmis grāmatu “Naudas laiki Latvijā”. “Tiešām vērtīgs izdevums – cietos vākos, bagātīgi ilustrēts, ar interesantu uzziņu materiālu. Plauktā to nolikšu goda vietā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Andrejs no Aspazijas bulv. Atbildēt

    Vai saņemšu dāvanas, ja esmu noslēdzis automātiskā maksājuma līgumu?

Draugiem Facebook Twitter Google+