×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
20. jūnijs, 2012
Drukāt

Paldies Talsu policijai


Vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību žurnālistam Artim Drēziņam par rakstu ”Trijatā apzaga 17 mājas” (6.06.2012). Es un mana ģimene ir vieni no tiem 17, kas tika apzagti.

 

Kā jau A. Drēziņš savā publikācijā rakstīja: “Cik liels ir apzagto morālais zaudējums, varam tikai iedomāties”. Man, bradājot pa to postažu, bija sajūta, ka mani kāds ir piesmējis. Negribētos piekrist Vēres pagasta pārvaldes vadītājas viedoklim par vienu no nevaronēm – ka ”viņa ir izdarījusi muļķību”. Vai par “muļķību” var nosaukt zādzību apjomu, kas sasniedz gandrīz 17 tūkstošus?

Bet tagad par pozitīvo. Talsu policijas darbinieki strādāja izcili kopš pirmā brīža, kad dežurējušie operatīvie darbinieki atbrauca uz notikuma vietu, un tālāk izmeklēšanas brigāde. Viņi visi izrādīja patiesu ieinteresētību un atbalstu, arī morālu, par ko mēs esam viņiem bezgala pateicīgi. Tagad, kad Latvijas policija publiskajā telpā saņem pārsvarā kritiku un nosodījumu, vajag informēt sabiedrību, ka ir arī veiksmes stāsti. Jāpiebilst, ka šajā gadījumā man nebija nekādas pazīšanās vai sakaru, kas varētu izpausties kā spiediens uz darba darītājiem. Viņi vienkārši godprātīgi darīja savu darbu. Kolosāli malači!

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+