Mobilā versija
Brīdinājums +1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
9. decembris, 2015
Drukāt

Palīdzēsim atrast: jau divas nedēļas bezvēsts pazudis jauns puisis Kristaps Minčo (1)

No privātā arhīvaNo privātā arhīva

Rīgā kopš 23. novembra bez vēsts pazudis 25 gadus vecais Kristaps Minčo – puisis nav sazvanāms, un viņš neatbild arī uz tālruņa zvaniem, vēsta pazudušu cilvēku meklēšanas portāls “bezvests.lv”.

Priekšmetu saraksts, kuri bija pazudušajam (-ai) līdzi: mobilais tālrunis (NOKIA Lumia zaļā krāsā), atslēgas, kartona kaste ar porcelāna figūriņas.
Apģērbs, kurā pazudušais (-si) izgāja no mājām, vai kurā pazudušo redzēja pēdējo reizi: zila virsjaka, zilie džinsu bikses, melnie apavi.

Augums aptuveni 2,00 m, vidējas miesas būves. Gaišbrūni mati. Ja jums ir kāda informācija par Kristapa atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, lūdzam ziņot: 110 policija, Bezvests.lv 22084084.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Dzimums arī nav zināms? Lasu:- pazudušajam (-ai) līdzi bija .., pazudušais (-si) izgāja no mājām. Mīļie žurnālisti, nu nerakstiet ar kreiso kāju!

Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (5)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+