×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
30. jūnijs, 2016
Drukāt

Palīdzēsim: Ugunsnelaimē Pļaviņās bez mājām palikušas vairākas ģimenes (15)

Kadrs no videoKadrs no video

Pļaviņās, Līkajā ielā, nedēļas nogalē piedzīvota postoša nelaime – nodegusi vairāku ģimeņu māja. Iedzīvotāji uzskata, ka notikusi noziedzīga rīcība un vaino kaimiņu, kurš vasarā 35 grādu karstumā izdomājis iekurināt krāsni un atstājis to bez uzraudzības, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Pēc ugunsgrēka vietējai domei cietušie lūguši palīdzību. Iespējams, viņi saņems nelielu finansiālu palīdzību, bet šobrīd ļoti svarīgi būtu, ja kāds palīdzētu novākt krāsmatas vai dotu padomu, varbūt kaut viena mājas daļa ir glābjama.

Ugunsgrēka izraisītājs pats, visticamāk, saņems kompensāciju, jo viņa ēkas daļa bija apdrošināta. Pārējiem nāksies sākt dzīvi no jauna.

Degpunktā komanda aicina nepalikt vienaldzīgiem un palīdzēt šīm sievietēm atgūt kaut nelielu daļu no zaudētās iedzīves. Zvaniet pa tālruni 90006385 un ziedojiet vienu eiro un 42 centus vai arī personīgi sazinieties ar cietušajām kundzēm pa attēlā redzamajiem numuriem, un varbūt jūs varat piedāvāt būvmateriālus, sadzīves tehniku vai galu galā pagaidu dzīvesvietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Ka Jums nav kauna,cilvēkiem notikusi liela nelaime,bet jūs apspriesta naudas lietas.Un tas kundzes ir vainīgās tikai pie tā ,ka nav kaut ko apstiprinājušas.Un ugunsgrekscsakas tieši no vīrieša dzīvokļa.Kur vainīgās tas divas kundzes.Viņas tagad palikušas bez pajumtes arī.

 2. Lai meklē uguns cēloni un vainīgais lai apmaksā zaudējumus. Ja tiešām vainīgs kaimiņš kāda viņam kompensācija? Lai atbalstītu ideju ka vari saņemt atalgojumu par bezatbildību? Neprāts!

 3. Lielu paldies visiem ,kas palīdz un nav ko te vilnu plucināt,tādā nelaimē jābūt vienotiem un jāpalīdz visiem cietušajiem,jo vienmēr kāds savu žulti izlies!

  • Pļaviņu iedzīvotāja Atbildēt

   Bet Par to jau iet runa, kad vajag visiem palīdzību ne tikai šīm divām kundzēm bet ari Imantam!!!

 4. Kas tie par meliem,neviens viņam nav draudējis,pilnīgi neviens un viņam ir cilvēki ,kas palīdz .Ir vieta kur palikt un palīdz māsa.Ka nav kauna melot.Viņam ir ko ēst utt.Visi ir cietēji ,ja,bet kad atbrauca no raid.Dekpunkt.Viņš ar masu aizbrauca.Kaut zināja,būs intervija.To var pierādīt.Melot tikai nevajag.

 5. Kas tie par meliem,neviens viņam nav draudējis,pilnīgi neviens un viņam ir cilvēki ,kas palīdz .Ir vieta kur palikt un palīdz māsa.Ka nav kauna melot.Viņam ir ko ēst utt.Visi ir cietēji ,ja,bet kad atbrauca no raid.Dekpunkt.Viņš ar masu aizbrauca.Kaut zināja,būs intervija.To var pierādīt.Melot tikai nevajag.

 6. Kaut kāds ārprāts-draudi!Tur jau policijai jāiesaistās!Žēl cilvēka,noteikti atbalstīšu!

 7. Cilvēki mīlie,kāpēc dalām cietušos-es domāju ,ka vienlīdz sapīgi ir visiem.Kāpēc Ziedot .lv par to nav aizdomajies,ka ir trīs cietušie!Palīdzēsim šim vīrietim,kurš arī cietis!

 8. Pļaviņu iedzīvotāja Atbildēt

  Tas ir ļoti netaisnīgi,ka abām sievietem tik tiek palidziba piedavāta,kāpēc vīrietis tiek pamests nelaimē,man liekas viņš arī ir palicis pilnīgi bez NEKĀ. Un nejau tīšām dedzināja ,kā arī pardzīvo ka ne tikai pats nelaimē bet kaimiņi arī, ziedot.lv vajadzēja ari varbūt padomāt ka viņam ar nepieciešama palidzība viņam tak nav ne sievas ne bērnu tikai māsa kura neka nevar palidzēt.

  • Pilnībā Jums piekrītu. Neticu, ka ir notikusi ļaunprātīga dedzināšana. Un kādu vainot ir galīgi nevietā. Atbalstīsim arī Imantu, kurš cietis visvairāk. Nedrīkst vainot cilvēku tikai tāpēc, ka viņš, rūpējoties par savu īpašumu, to ir apdrošinājis. Kas kundzēm liedza to izdarīt?

   • Nevajag tagad ja?Pasakas nevajag izdomāt. Vajag būt uzmanīgam.Kur kaimiņi vainīgi ja cilvēks nedomā ar smadzenēm un kurina pliti kad ara ir tāds karstums !!!!! 34 grādi un kurināt pliti…..skurstenis dumpja.

   • Sieviete. Nekad nevajag publicēt telefona numuru jo īpaši ne savu. Ļoti nepareizi.

Draugiem Facebook Twitter Google+