Mobilā versija
+3.2°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
25. augusts, 2017
Drukāt

Palīdzība migrantiem – sodāma (2)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Somijas iekšlietu ministre Paula Risiko otrdien paziņoja, ka ierosinās, lai ikviena palīdzība nelegālam patvēruma meklētājam tiktu kriminalizēta.

Visiem līdzekļiem jāpanāk, lai nereģistrētie migranti pamestu Somiju, izvirzot apsūdzību kriminālpārkāpumā tiem, kas viņiem palīdz, viņa teica. Ar šiem priekšlikumiem viņa nākusi klajā pēc tam, kad marokāņu izcelsmes patvēruma meklētājs Turku pilsētā ar nazi nodūra divus, bet uzbruka desmit cilvēkiem. Viņa lūgums pēc patvēruma tika noraidīts. Pašlaik bēgļu centros Somijā ir 11 tūkstoši patvēruma meklētāju, kuru lūgumi ir noraidīti. No tiem kādi 1400 atsakās pamest valsti un gaida, kad policija tos deportēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja tā notiktu Latvija tad pusi no Saeimas nāktos iespudet cietumā.

  2. Mūsu iekšlietu (un tieslietu) ministri varētu sekot somu kolēģes piemēram.

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+