×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2012
Drukāt

Palīdzība trūcīgiem

2006. gadā paņēmu hipotekāro kredītu. Tagad man ir trūcīgas personas statuss un nevaru vairs to nomaksāt. Kur man lūgt palīdzību? 
Sandra Jūrmalā

 

Jūs kā trūcīga persona varat saņemt materiālu palīdzību no pašvaldības. Jūrmalas pilsētas pašvaldības Labklājības pārvaldē paskaidroja, ka, uzrādot trūcīgas personas izziņu, var saņemt pārtikas pakas. Tās izsniedz “Sarkanā Krusta” birojā Kauguros, Kapteiņa Zoltes ielā 121 un Slokas slimnīcā, Dzirnavu ielā 36/38.

Uzrakstot iesniegumu pašvaldībai, varat saņemt kompensāciju par medikamentiem – 60 latus gadā par ārsta izrakstītajām zālēm (jābūt receptēm un čekiem).

Varat saņemt arī palīdzību sava dzīvokļa komunālo maksājumu nomaksai (skat. atbildi “Pašvaldības dzīvokļi mazturīgajiem” mūsu žurnāla 23. janvāra numurā). Taču pašvaldība diemžēl nepalīdzēs atmaksāt hipotekāro kredītu.

Lai iespējami labākā veidā un ar mazākiem zaudējumiem atrisinātu problēmas ar kredītu, ir vērts meklēt palīdzību Latvijas Kredītņēmēju apvienībā (mājaslapa www.lakra.lv). Viens no reālākajiem risinājumiem, kā tikt vaļā no parādiem, ir pasludināt fiziskas personas maksātnespēju. Pašlaik ir apstiprināti jau 1000 fizisko personu maksātnespējas procesi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+