×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. novembris, 2014
Drukāt

Ģimene pēc ugunsgrēka paliek bez mājas un naudas (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Māris Liepa, jauns vīrietis no Liepājas, ir uzņēmējs. Sevišķi labi viņam veicās tā saucamajos treknajos gados, kad ar nekustamajiem īpašumiem un cita veida tirdzniecību izdevās gan pašam tikt pie naudas, gan bankai iedvest pārliecību par lielu aizdevumu. Un M. Liepa ar dzīvesbiedri nobrieda vērienīgas ģimenes mājas celtniecībai Aizputes novada Kalvenes pagastā pie Celmu ezera. Taču gandrīz pabeigtā māja nodega, un, kaut arī bija apdrošināta, uzņēmējs ne tikai nesaņēma kompensāciju, bet vēl palika parādā bankai. Pēc negadījuma pagājuši jau pieci gadi, notiek tiesāšanās, taču trīs puses – 
banka, apdrošinātājs un mājas īpašnieks – izlīgumu nav panākušas. Kā tā varēja gadīties?

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Bagātie arī raud…

  2. Izlasot šo,secināju,ka būt nabagam ir labāk!

  3. Muļķīgi, ka atrada naudu ekskluzīvai pilij, bet apsardzei nožēloja. Apdrošināšana ir loterija, pats savu māju nedrošinu jau padsmit gadus.

  4. Pirmo reizi dzirdu ka ir ādas slēdži!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Latvijā galīgi panīcis š a h s ! Ja cilvēki domātu vairākus soļus uz priekšu , tad šādi notikumi būtu daudz mazāk……manuprāt cilvēkam vajag tik daudz LAI PIETIEK , bet ne vairāk !

  6. Viss tik trakoti dārgs tajā mājā, bet atslēgas uzticētas kaut kādiem strādniekiem. Vajadzēja noalgot sargu uz nakti un nekāds pažars nebūtu noticies. Jāskatās, kāds ir līgums ar adrošinātājiem. Ir arī īpašnieka atbildība. Ja tā nav bijusi pienācīga, tad nevajag cerēt uz visu atlīdzību.
    Ādas elektrības slēdži, ko neteiksi. Protams, žēl cilvēka, bet nu..

  7. Gudram gudra nelaime…….nu kāpēc cilvēki krīt tādās pārmērībās – lielāko , augstāko, dārgāko ?

Draugiem Facebook Twitter Google+