Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Palielina prēmiju par Imantas pedofila “galvu” (8)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Prēmijas apmērs par vērtīgas informācijas sniegšanu saistībā ar tā sauktā Imantas pedofila atrašanās vietu ir palielinājies līdz 4000 eiro, jo finansiālu atbalstu dzimumnoziedznieka atrašanā gatavi sniegt jauni biznesa pārstāvji, liecina kompānijas “Akvalife” paziņojums.

Jau vēstīts, ka nesen kompānija “Akvalife” un fitnesa akadēmija “Sportima” izsludināja 2500 eiro vērtu atlīdzību par informāciju, kas varētu palīdzēt notvert Imantas pedofilu.

Šī uzņēmuma iniciatīvai tagad pievienojusies kompānija “Mobilemonsters”, kas palielinājusi naudas atalgojuma summu vēl par 1500 eiro. Līdz ar to kopējais prēmijas apmērs ir sasniedzis 4000 eiro.

Kompānijas “Mobilemonsters” valdes loceklis Igors Blužmanis, divu meitu tēvs, lūdz nebūt vienaldzīgiem pret Rīgā dzīvojošo bērnu apdraudējumu. “Tikai kopīgiem spēkiem mēs varēsim apturēt sērijveida varmāku, kas tieši tagad izvēlas sev jaunu upuri,” pauž Blužmanis.

Jau vēstīts, ka policija meklē jaunieti par trīs smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm Imantas mikrorajonā, un kopumā uz viņa sirdsapziņas ir četri upuri. Policijai ir izdevies iegūt pedofila DNS, joprojām turpinās aktīva dzimumnoziedznieka meklēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Policijai vajadzētu atgādināt ka par noziedznieka slēpšanu, pats slēpējs automātiski kļūst par līdzzinātāju –
  tātad tie kas piesedz var saņemt pat ‘mūža ieslodzījumu !!!
  Kāpēc tas netiek plaši afišēts?

 2. MATI !!! Kāda jauniete veidoja frizūru! Neirotiskas,azartiskas personas apmeklē SPĒĻU ZĀLES …Pievērst uzman\ibu bildei PA LABI!

 3. zinat,man ta nauda nav svariga,ja es vinu sakertu,tak nekadai policijai es vinu nenodotu…es vinam p…i,nogriestu un liktu apest:@ tadus kroplus jakastre tik ir…

 4. tagad ir jauztraucas tiem kas līdzīgi tie ar dabūs ciest jo 4000 grib visi

 5. Tātad veikalos būs cirvju defecīts.Pa pilsētu skries ar cirvjiem rokās,lai pedofīlam nocirstu galvu.Vai ar skalpu nepietiks ?

 6. Nav jau teikts kad viņš tagat ir Rīgā. Varbūt jau kādā lauku nostūrī.

 7. juus uzmaniigaak ar shaadiem virsrakstiem. kaads veel pareizi nesapratiis un saaaks stiept uz policiju galvas.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+