×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. maijs, 2012
Drukāt

“Palladium” uzstāsies 80.gadu kulta grupa “Dzeltenie pastnieki”

bauskenieks_ingus

Koncertzālē “Palladium Rīga” 28.septembrī pilnā sastāvā uzstāsies grupa “Dzeltenie pastnieki”, aģentūrai BNS pavēstīja “Positivus Music” pārstāve Zane Peneze.

“Astoņdesmito gadu kulta grupa, kas tiek uzskatīta par regeja un “new wave” žanru pionieri visā bijušajā Padomju Savienībā, bet oficiāli savus albumus izdeva tikai pēdējā desmitgadē, ir gatavi nospēlēt tik daudz dziesmu, kā nekad,” norādīja Peneze.

Ziņas par “Dzeltenajiem pastniekiem” astoņdesmitajos gados, kad viņi Latvijas mērogā kļuva par kulta grupu, sākotnēji gan neizplatījās ne ar radio, ne TV palīdzību, kur viņu mūzika pārraidīta netika. “Dzeltenie pastnieki” līdz astoņdesmito gadu otrajai pusei nesniedza pat koncertus un darbojās tikai kā mājas studijas grupa, savus ierakstus montējot, griežot un līmējot lentu no dažādiem ierakstu variantiem, kur atsevišķi dziesmu fragmenti šķita izdevušies vislabāk.

Līdzīgi kā ar “Pērkonu”, arī “Dzelteno pastnieku” ieraksti ilgi netika oficiāli izdoti un izplatījās pašplūsmā, interesentiem citam no cita tos pārrakstot ar lenšu un kasešu magnetofonu palīdzību. Oficiālus izdevumus visi klasiskie “Dzelteno pastnieku” albumi piedzīvojuši tikai pēdējā desmitgadē, kad Ingus Baušķenieks ir nodibinājis pats savu mūzikas ierakstu izdevniecību.

Koncertā “Dzeltenie pastnieki” muzicēs savā klasiskajā pilnajā sastāvā – Ingus Baušķenieks (balss, basģitāra), Viesturs Slava (balss, ģitāra), Zigmunds Streiķis (taustiņi), Ilgvars Rišķis (bungas), kuram pievienoties arī Uģis Vītiņš (taustiņi) un Didzis Erra (perkusijas).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+