Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
12. oktobris, 2016
Drukāt

Pamāja, ka viss kārtībā: Ierastais ceļš mājup beidzas ar traģēdiju

Ekrānšāviņš no "Degpunktā"~sižeta. Bojāģājušās sievietes vīrsEkrānšāviņš no "Degpunktā"~sižeta. Bojāģājušās sievietes vīrs

Jelgavas pusē blakus Viesturu ciematam notikusi traģēdija – uz dzelzceļa sliedēm gājusi bojā 58 gadus veca sieviete. Sliedes atrodas apmēram 300 metru no viņas mājas. Vietējie stāsta, ka ģimene regulāri gājusi pa sliedēm, kas bijis īsākais ceļš līdz autobusa pieturai.

Bojāgājušās sievietes vīrs uzskata, ka sieva nākusi mājup un tuvojošos vilcienu pamanījusi, bet domājusi, ka transports kursē pa blakus esošajām sliedēm. Viņa reaģējusi uz vilciena raidītajiem signāliem pamājot, ka viss kārtībā.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+