Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
19. maijs, 2012
Drukāt

Pamanīti misēkļi “Google Street View” Latvijas kartēs

gogle

Latvijas interneta lietotāji pamanījuši pirmos misēkļus nesen iedarbinātajā “Google” Latvijas karšu skatījumā “Street View”.

Starp kurioziem ir kāda Ventspils Blaumaņa ielas “Street View” fotogrāfija, kur redzams vīrietis un sieviete, cenšoties iekāpt pa kādas mājas logu. Šīs savdabīgās nodarbes laikā sievietei ir noslīdējušas bikses.

Kādam neapmierinātam Latvijas iedzīvotājam izdevies “Google” automašīnai, kas veica “Street View” uzņēmumus, parādīt atkailinātu pēcpusi. Fotogrāfijās redzami arī guļoši un streipuļojoši dzērāji, cilvēki, kas krūmos kārto dabiskās vajadzības, u.tml.

Portāls “Delfi” izsludinājis konkursu, kurā meklē smieklīgākās, jocīgākās un neparastākās fotogrāfijas, kas atrodamas “Street View” karšu režīmā. Cilvēku atsaucība ir liela, un katru dienu tiek publicētas vairākas šādas fotogrāfijas.

Jau ziņots, ka “Google” fotografēšanas mašīnas necenšas apzināti fotografēt cilvēkus nepiedienīgās pozās vai situācijās, taču tas daudzviet pasaulē ir nejauši gadījies un šādi attēli – ceļmalās guloši dzērāji, jokdari, kas tīšam nolaiduši bikses, dabisko vajadzību kārtotāji mežmalā u.tml. – strauji tiek izplatīti sociālos tīklos.

Latvijas pilsētu “Street View” skatījumi no 15.maija ir pieejami, atverot attiecīgo “Google” karti. “Street View” skatījumā var nokļūt, tuvinot “Google” karti līdz zemākajam līmenim un klikšķinot uz “cilvēciņa” simbola, kas parādās vietā kartē, kur notikusi fotografēšana ielu līmenī. Tad rodas iespēja skatīt izvēlēto adresi 360 grādu panorāmā.

“”Street View” satur tikai tos skatus, kurus var redzēt no publiski pieejamām vietām, un aizpludina visus mašīnu reģistrācijas numurus un cilvēku sejas. Jebkurš kartes lietotājs var ziņot par, viņaprāt, nepiemērotiem skatiem, izmantojot funkciju “Ziņot par kļūdu”,” informē “Google”.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+