Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. septembris, 2016
Drukāt

Pamatīgi iereibusi māte nespēj parūpēties par bērnu

Foto RPPFoto RPP

Rīgas pašvaldības policija trešdien saņēma informāciju no kāda īslaicīgās uzturēšanās centra, kur māte alkohola reibumā nav spējīga parūpēties par savu bērnu.

Centra darbiniece policistiem pastāstīja, ka kādas 11 gadus vecas meitenes māte četras dienas lieto alkoholiskos dzērienus. Dzeršana notikusi ārpus centra telpām. Tāpat sieviete neesot noslēgusi līgumu par uzturēšanos centrā un būdama alkohola reibumā pārkāpa iekšējās kārtības noteikumus.

Policisti devās uz norādīto istabu, kur iereibusī sieviete piekrita veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka viņa ir 3,67 promiļu reibumā. Taču pamanot alkometra rādījumus, viņa kategoriski atteicās veikt otru mērījumu, kā arī parakstīt veiktā alkometra izdruku. Noskaidrots, ka iereibušajai sievietei jau vienreiz atņemtas mātes tiesības.

Ņemot vērā, ka sieviete bija stiprā alkohola reibumā un nespēja parūpēties par savu meitu pieņemts lēmums bērnu šķirt no mātes un nogādāt drošā vidē.

Meitene policistiem izteica vēlmi doties pie kādas radinieces, kura varētu par viņu pienācīgi parūpēties. Policisti ar viņu sazinājās, tādēļ sieviete ieradās notikuma vietā un piekrita uzņemties rūpes par meiteni.

Iereibusī māte paskaidroja, ka pametīs īslaicīgās uzturēšanās centra telpas un dosies nakšņot pie paziņām.

Lietas materiāli nosūtīti RPP bērnu likumpārkāpumu nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+