Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. septembris, 2016
Drukāt

Pamatīgi iereibusi meitene “atslēdzas” Grīziņkalna zālienā (4)

Foto RPPFoto RPP

25.septembrī slimnīcā nogādāta kāda pamatīgi iereibusi meitene, kura dzērumu izgulējusi Grīziņkalna zālienā, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki saņēma informāciju, ka Grīziņparka suņu rotaļu laukumā atrodas vairākas nepilngadīgas personas alkohola reibumā.

Ierodoties notikuma vietā, apsekots suņu rotaļu laukums un tā apkārtne, taču neviena aprakstam līdzīga persona netika pamanīta. Policisti nolēma apsekot nomaļo teritoriju pie Grīziņkalna dzelzceļa sliedēm, kur bieži uzturas personas reibumā, narkomāni un bezpajumtnieki.

Blakus siltumtrasei pamanītas piecas acīmredzami nepilngadīgas meitenes. Netālu no viņām zālē gulēja vēl viena nepilngadīga meitene, kurai kājās nebija apavu.

Policisti meiteni centās pamodināt, taču viņa nereaģēja. Nekavējoties izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri nolēma meiteni hospitalizēt.
Jautājot par notikušo klātesošajām jaunietēm, viņas paskaidroja, ka meiteni sastapušas Maskavas ielas apkārtnē un viņa jau bijusi reibumā. Jaunietes apgalvoja, ka palīdzējušas iereibušajai meitenei nokļūt līdz notikuma vietai, lai viņa izguļ reibumu.

Sarunas laikā nekas neliecināja, ka kāda no klātesošajām jaunietēm arī būtu reibumā. Kārtības sargi pārbaudīja iesaistīto meiteņu datus un veica informatīvas pārrunas par atrašanos nomaļās un kriminogēnās vietās, kā arī par neatliekamās medicīniskās palīdzības izsaukšanas nepieciešamību šādos gadījumos. Pēc pārrunām meitenes devās uz mājām.

Par notikušo uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kārtējā krievu mauka.

  2. lasot komentaarus, var sajust expertu viedokljus 🙂

  3. Manuprāt šajā notikumā nav,kā saka, nozieguma sastāva. Nu, sadzērusies meitene atlaižas zālītē pagulēt. Zālē gulēt Rīgā ir atļauts. Tagad vēl nav tik auksts, ka neliels snaudiens varētu veselības problēmas radīt. Bet policija, protams, tūlīt klāt un vēl administratīvo lietvedību uzsāk, laiku un resursus tērējot.

  4. zālājā drīkst, tā nav iela

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+