Mobilā versija
+18.6°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
10. decembris, 2013
Drukāt

Pamazām sāk sakopt Zolitūdes traģēdijas vietu

Foto: LETAFoto: LETA

Sniegs klāj lielveikala "Maxima" graustu, kur, iegrūstot jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Valsts policija (VP) otrdien atļāvusi Rīgas pašvaldībai sākt savākt būvgružus un sakopt teritoriju ap Zolitūdē sagruvušo lielveikalu “Maxima”, bet paša veikala gruvešu novākšana vēl nav sākta, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Pašvaldībā klāsta, ka šobrīd tehnika savāc gruvešus blakus esošās dzīvojamās mājas tuvumā. Darbi norit Valsts policijas uzraudzībā.

Kā ziņots, Rīgas pašvaldībā ir saņemtas sūdzības no apkārtējo māju iedzīvotājiem par teritorijas sanitāro stāvokli, jo pēc traģēdijas no drupām izvākto produktu atliekas bojājas, izplatot  smaku, kā arī, pēc iedzīvotāju teiktā, teritorijā esot savairojušās žurkas.

Šobrīd Valsts policija veic nepieciešamās izmeklēšanas darbības, tādēļ pilnīga drupu novākšana un teritorijas sakopšana būs iespējama tikai pēc ekspertīžu pabeigšanas. Pašvaldība gan aicinājusi arī ēkas īpašniekus pēc iespējas sakopt teritoriju, cik to atļauj policijas noteiktie ierobežojumi un drošības nosacījumi.

 

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+