Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
10. decembris, 2013
Drukāt

Pamazām sāk sakopt Zolitūdes traģēdijas vietu

Foto: LETAFoto: LETA

Sniegs klāj lielveikala "Maxima" graustu, kur, iegrūstot jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Valsts policija (VP) otrdien atļāvusi Rīgas pašvaldībai sākt savākt būvgružus un sakopt teritoriju ap Zolitūdē sagruvušo lielveikalu “Maxima”, bet paša veikala gruvešu novākšana vēl nav sākta, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Pašvaldībā klāsta, ka šobrīd tehnika savāc gruvešus blakus esošās dzīvojamās mājas tuvumā. Darbi norit Valsts policijas uzraudzībā.

Kā ziņots, Rīgas pašvaldībā ir saņemtas sūdzības no apkārtējo māju iedzīvotājiem par teritorijas sanitāro stāvokli, jo pēc traģēdijas no drupām izvākto produktu atliekas bojājas, izplatot  smaku, kā arī, pēc iedzīvotāju teiktā, teritorijā esot savairojušās žurkas.

Šobrīd Valsts policija veic nepieciešamās izmeklēšanas darbības, tādēļ pilnīga drupu novākšana un teritorijas sakopšana būs iespējama tikai pēc ekspertīžu pabeigšanas. Pašvaldība gan aicinājusi arī ēkas īpašniekus pēc iespējas sakopt teritoriju, cik to atļauj policijas noteiktie ierobežojumi un drošības nosacījumi.

 

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+