Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. decembris, 2013
Drukāt

Pamazām sāk sakopt Zolitūdes traģēdijas vietu

Foto: LETAFoto: LETA

Sniegs klāj lielveikala "Maxima" graustu, kur, iegrūstot jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Valsts policija (VP) otrdien atļāvusi Rīgas pašvaldībai sākt savākt būvgružus un sakopt teritoriju ap Zolitūdē sagruvušo lielveikalu “Maxima”, bet paša veikala gruvešu novākšana vēl nav sākta, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Pašvaldībā klāsta, ka šobrīd tehnika savāc gruvešus blakus esošās dzīvojamās mājas tuvumā. Darbi norit Valsts policijas uzraudzībā.

Kā ziņots, Rīgas pašvaldībā ir saņemtas sūdzības no apkārtējo māju iedzīvotājiem par teritorijas sanitāro stāvokli, jo pēc traģēdijas no drupām izvākto produktu atliekas bojājas, izplatot  smaku, kā arī, pēc iedzīvotāju teiktā, teritorijā esot savairojušās žurkas.

Šobrīd Valsts policija veic nepieciešamās izmeklēšanas darbības, tādēļ pilnīga drupu novākšana un teritorijas sakopšana būs iespējama tikai pēc ekspertīžu pabeigšanas. Pašvaldība gan aicinājusi arī ēkas īpašniekus pēc iespējas sakopt teritoriju, cik to atļauj policijas noteiktie ierobežojumi un drošības nosacījumi.

 

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+