Mobilā versija
+2.0°C
Eiženija, Ženija
Sestdiena, 25. marts, 2017
11. septembris, 2015
Drukāt

Pametuši darbu, lai ceļotu: ne viss ir tik puķaini, kā jums liekas (1)

Foto - howfarfromhome.comFoto - howfarfromhome.com

Diezgan bieži var dzirdēt par cilvēkiem, kuri ir pametuši savu “garlaicīgo darbu” no pulksten 9 līdz 18, lai dodos piedzīvojumos un ceļojumos. Starp viņiem ir arī Šanela Kartela (Chanel Cartell) un Stīvo Dirnbergers (Stevo Dirnberger). Gada sākumā jaunie cilvēki aizgāja no darba, atsakoties no stabiliem ienākumiem reklāmas jomā, lai dotos eksperimentā – cik gan tālu viņu aizvedīs klejojumu un piedzīvojumu mūza. Drīz vien viņi kļuva par sensāciju!

Šim eksperimentam ir arī skarbā puse, – viņi gatavi pat tīrīt tualetes, lai tikai savāktu naudu biļetēm. Šis blogeru pārītis atteicās no ienākumus nesoša darba ceļojumu vārdā.


Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu ja tīrot tualetes ārzemēs var sakrāt ceļojumam – super. Pie mums par to darbu pat paēst un necilu dzīvesvietu apmaksāt nesanāk.

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+