Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
11. septembris, 2015
Drukāt

Pametuši darbu, lai ceļotu: ne viss ir tik puķaini, kā jums liekas (1)

Foto - howfarfromhome.comFoto - howfarfromhome.com

Diezgan bieži var dzirdēt par cilvēkiem, kuri ir pametuši savu “garlaicīgo darbu” no pulksten 9 līdz 18, lai dodos piedzīvojumos un ceļojumos. Starp viņiem ir arī Šanela Kartela (Chanel Cartell) un Stīvo Dirnbergers (Stevo Dirnberger). Gada sākumā jaunie cilvēki aizgāja no darba, atsakoties no stabiliem ienākumiem reklāmas jomā, lai dotos eksperimentā – cik gan tālu viņu aizvedīs klejojumu un piedzīvojumu mūza. Drīz vien viņi kļuva par sensāciju!

Šim eksperimentam ir arī skarbā puse, – viņi gatavi pat tīrīt tualetes, lai tikai savāktu naudu biļetēm. Šis blogeru pārītis atteicās no ienākumus nesoša darba ceļojumu vārdā.


Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu ja tīrot tualetes ārzemēs var sakrāt ceļojumam – super. Pie mums par to darbu pat paēst un necilu dzīvesvietu apmaksāt nesanāk.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+