×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. decembris, 2016
Drukāt

Panākumi izpaliek? Pārstāj dalīties ar saviem nākotnes plāniem!

1. Izskaidrojums - ķīmija smadzenēs!

1no6
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vai jums ir gadījies novērot, kā plāni, ar kuriem jūs bijāt pārņemti tikai pavisam nesen un sapņojāt, kas būs, kad jūs tos sasniegsiet, sagruva burtiski no vēja pūsmas. Vai arī – iecerot jaunu biznesa plānu, jūs aprēķināt peļņu, un izmēģinot spēkus pirmoreiz, gūstat panākumus, bet atkārtojot ciklu, ciešat neveiksmes un viļaties? Tam ir izskaidrojums. Ķīmija smadzenēs. Un kļūst skaidrs, ka problēma nav vēja pūsmā, bet tikai mūsos pašos. Kā nezaudēt izvirzīto mērķi un nonākt pie rezultāta?

Nevienam nesakiet par pirkumu, ko gatavojaties veikt. Nestāstiet draugiem par plāniem, kuri jūsu dzīvē daudz ko ietekmē. Nelielieties ar to, ko vēl neesat sasniedzis, bet tikai gatavojaties, pat tad, ja jums tam ir visas iespējas. Turiet noslēpumā savu programmu, kas ir idejas stadijā vai jau izstrādes procesā. Esiet kā partizāns attiecībā uz to, ko grasāties darīt.

Jūs paklupināt pats sevi, atklājot savas kārtis pirms laika. Lielīšanās ar nepabeigtiem darbiem draud ar pilnīgu izgāšanos! Katrs no mums ir bijis situācijā, kad galvā dzimst lieliska ideja, kuru noteikti gribas īstenot dzīvē saviem spēkiem. Gala rezultāts jums šķiet pievilcīgs, šķēršļu nav – ņem un dari!

Vēlme īstenot savu domu ir tik degoša, ka uzreiz rodas vēlēšanās padalīties ar to ar apkārtējiem. Mums gribas draugiem un paziņām pastāstīt par saviem plāniem un aprakstīt ieceri visās niansēs. Mums ir interesanti ieraudzīt apkārtējo reakciju, taču šeit slēpjas pati izplatītākā kļūda, ko cilvēki pieļauj atkal un atkal, – godkāre.

Godkāre var izpausties visdažādākajos veidolos. Tā var maskēties kā vēlme uzzināt apkārtējo viedokli par jūsu ieceri. Dažkārt godkāre slēpjas aiz padomu un ideju meklēšanas maskas attiecībā uz vēlamā mērķa īstenošanu. Godkāre ir daudzveidīga savās izpausmēs, un cilvēki, kas dot tai vaļu, klūp uz līdzenas vietas. Izplatītākā godkārības forma ir lielīšanās kredītā. Jūs lepojaties ar neizdarītiem darbiem, un ļoti liela ir iespēja, ka mērķis tā arī netiks sasniegts.

Atcerieties situācijas, kad jūs par saviem plāniem stāstījāt draugiem, bet pēc tam neizpildījāt solījumus. Jūs vai nu sākāt kaut ko darīt un beigās zaudējāt interesi, vai arī pat neķērāties klāt tam, par ko tik tēlaini stāstījāt apkārtējiem. Rezultātā mēs, visticamāk, vainojam sevi, ka izpaudām savus plānus, kas tā arī neīstenojās. Cik daudz brīnišķīgu ideju tā arī palikušas tikai ideju līmenī! Bet iemesls tam ir banālā cilvēciskā godkāre.

  1. Izskaidrojums - ķīmija smadzenēs!
  2. Smadzeņu darbības īpatnības
  3. Pirmais secinājums: Smadzenes neredz atšķirību, vai cilvēks lielās ar pabeigtu darbu vai darbu, kas vēl nav paveikts.
  4. Godkāres enerģija – spēcīgs dabas spēks. Izmantojiet to!
  5. Otrs secinājums: Izmantojiet vēlmi palielīties, lai sasniegtu mērķi
  6. Apkoposim rezultātus!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+