Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
19. augusts, 2015
Drukāt

Eiropas jauno inženieru sacensībās “EBEC” panākumi RTU inženieriem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

RTU komanda Eiropas jauno inženieru sacensībās ieguva otro labāko kopvērtējumu situāciju analīzes kategorijā.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda “Nobēlijs” izcīnījusi 2. vietu Eiropas jauno inženieru sacensībās “EBEC” (European BEST Engineering Competition), kas notika Porto (Portugāle).

Sacensību finālā cīnījās 30 radošākās un inovatīvākās studentu komandas no 25 Eiropas universitātēm, kopā – 120 studentu. Komandas startēja divās sacensību kategorijās. 15 komandas piedalījās konstruēšanā, 15 – situāciju analīzē. RTU komanda – Roberts Gotlaufs, Edgars Liel­āmurs, Linards Jukmanis un Normunds Eliņš – ieguva otro labāko kopvērtējumu situāciju analīzes kategorijā. Pirmo vietu situāciju analīzē izcīnīja komanda no Briseles, savukārt konstruēšanā – komanda no Āhenes. “Nobēlijam” sacensībās bija jāveic četri uzdevumi. Vispirms bija jārada ideja futūristiskai kognitīvo datu sistēmai, kas pati spēj analizēt cilvēku radītus datus. Žūrijas augstāko novērtējumu “Nobēlijs” ieguva ar ideju par personalizētu treneri izglītības jomā. Otrajā uzdevumā bija jārada stratēģija luminiscētās līmes ieviešanai tirgū, bet trešajā – jāuzraksta argumentēta sūdzība pret tirgū jau eksistējoša patenta iesniegšanas mēģinājumu. Visbeidzot bija jāpiedāvā priekšlikumi, kā uzlabot Vācijas dzelzceļa kompānijas “Deutsche Bahn” kravu pārvadājumu efektivitāti.

Pievienot komentāru

Krīgers jūsmoja par Ušakova kaķiem. Vai viņš ies politikā? (6)"Dusmīgo" Pēteri Krīgeru varētu nomainīt "diplomāts" Egils Baldzēns, taču ir arī citi interesenti
Draugiem Facebook Twitter Google+