AFP/LETA

“Panathinaikos” un Blūms liek punktu Eirolīgai 0

Atēnu “Panathinaikos” ar Jāni Blūmu ierindā ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē ar 53:74 piekāpās Maskavas “CSKA” un sērijā zaudēja ar 1-3.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124

Maskavas komanda pēc neveiksmes iepriekšējā spēlē pielika daudz lielākas pūles aizsardzībā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru. “Panathinaikos” nebija šīs sērijas favorīti, komanda visu sezonu spēlē kā pa viļņiem un augstāk par savu līmeni nenospēlēja arī šoreiz.

Latvijas izlases aizsargs Jānis Blūms laukumā bija divas minīutes un 12 sekundes, kuru laikā citos statistikas rādītājos neatzīmējās. Sezonas laikā Blūms piedalījās 27 spēlēs, vidēji laukumā bija 11:55 minūtes un guva 3,8 punktus. Veiksmīgākā spēle bija Top-16 posmā savā laukumā pret “Galatasaray””, kurā Jānis trāpīja četrus no septiņiem tālmetieniem un kopā sakrāja 16 punktus. ULEB Eirolīgas izslēgšanas spēļu kārtā Blūms spēlēja arī pirms trīs sezonām “Bilbao” komandas sastāvā.