Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
26. novembris, 2014
Drukāt

Panda bērniem mācīs veidot Ziemassvētku dāvaniņas

Foto - LETAFoto - LETA

Dāvanas.

ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fonda Pandu sestdien, 6. decembrī, no plkst.11 līdz 13 aicina bērnus un viņu vecākus uz darbnīcu “Gaidot Ziemassvētkus!”, kurā no otrreiz lietojamiem materiāliem varēs izgatavot skaistas svētku dāvaniņas un rotājumus, portālam pastāstīja ES mājas pārstāve Anita Jansone.

Programmā iekļautas animācijas studijas “AtomArt” bērnu filmas, pandas masku veidošana, vides zinību erudīcijas spēles un citas aktivitātes. Savukārt radošajā darbnīcā bērni varēs aktīvi un radoši izzināt dabas daudzveidības un aizsardzības jautājumus, kā arī izgatavot skaistas Ziemassvētku dāvaniņas un rotājumus.

Gaidot Ziemassvētkus, Panda būs sarūpējusi arī gardumus. Tāpat būs iespēja kopā ar Pandu nofotografēties pie skaisti izrotātās Ziemassvētku egles.

Pasākumā gaidīti bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Ar mazajiem darbosies Pasaules Dabas Fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgās kustības dalībnieki.

Visi pasākumi ES mājā ir bez maksas, taču, tā kā vietu skaits ir ierobežots, rīkotāji aicina pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+