Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. septembris, 2016
Drukāt

Paņem līdzi CV. Darba gadatirgū Liepājā piedāvās vairāk nekā 700 darba vietu

Tekstilmateriālu ražošanas uzņēmuma SIA "Lauma Fabrics" produkcijas katalogs.Tekstilmateriālu ražošanas uzņēmuma SIA "Lauma Fabrics" produkcijas katalogs.

LETA

Liepājas Latviešu biedrības namā 13.septembrī norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016”, kurā darba meklētājiem tiks piedāvātas vairāk nekā 700 brīvās darba vietas.

Savu dalību darba gadatirgū ir apstiprinājuši tādi uzņēmumi kā “UPB”, “LAUMA FABRICS”, “AE PARTNER”, “iCotton”, “Expedit Baltic”, “LAUMA LINGERIE”, “Maxima Latvija”, “Rimi Latvia”, “Jensen Metal”, “Latvijas tālrunis”, “Ecolines” un citi. Šie darba devēji pasākuma apmeklētājiem piedāvās vairāk nekā 300 vakanču. Darba gadatirgū piedalīsies arī ārvalstu darba devēju pārstāvji, piedāvājot ap 100 brīvo darba vietu.

Darba gadatirgū Liepājā piedalīsies Latvijas, Vācijas, Čehijas, Norvēģijas, Igaunijas un Lietuvas nodarbinātības dienestu eksperti, valsts iestāžu pārstāvji, kā arī Eiropas informācijas tīklu speciālisti, kas interesentiem stāstīs par darba, izglītības, karjeras un uzņēmējdarbības iespējām gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Norisināsies ne tikai individuālās konsultācijas un darba intervijas, bet arī darba un karjeras semināri, kuros piedalīsies Latvijas un citu Eiropas valstu eksperti un darba devēji.

Lai darba meklētāju tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas gadatirgus laikā būtu produktīvākas, NVA iesaka, dodoties uz pasākumu, līdzi ņemt savu CV.

15.septembrī darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016” tiks rīkots arī Daugavpilī – Olimpiskajā centrā.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+