Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. novembris, 2013
Drukāt

Panteļējevs izteicis vēlmi iestāties Latvijas Zaļajā partijā (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Bijušais politiķis un publicists Andrejs Panteļējevs esot izteicis lūgumu uzņemt viņu Latvijas Zaļajā partijā (LZP), un LZP valde par šo jautājumu varētu lemt pēc divām nedēļām, pastāstīja LZP valdes loceklis Kārlis Seržants (ZZS).

Seržants skaidroja, ka Panteļējeva iesniegumu neesot redzējis. Līdz ar to iespēja LZP valdei par to lemt ir hipotētiskā gadījumā, ja tāds tiktu saņemts.

Arī Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis apstiprināja, ka Panteļējevs vēlas iestāties LZP, taču sīkāk par šo jautājumu būtu jāinteresējas pie LZP pārstāvjiem.

Panteļējevs uzsvēra, ka nekur vēl nav iestājies un tikai pārdomā, ko darīt tālāk.

Vaicāts, vai ir vērsies ar rakstisku iesniegumu LZP, Panteļējevs skaidri neatbildēja, norādot, ka šobrīd ir “pārdomās par nākotni”.

Panteļējeva agrākais slavas laiks politikā cieši saistīts ar savienības “Latvijas ceļš” (LC) darbību. Šī politiskā spēka valdē viņš darbojās no 1994.gada un 1997.gadā tika ievēlēts par LC priekšsēdētāju. 2004.gadā viņš iesniedza iesniegumu par savas darbības partijā apturēšanu saistībā ar stāšanos Induļa Emša padomnieka amatā, liecina aģentūras LETA arhīva informācija.

1998.gadā laikraksts “Diena” publicējis “Zemes bankas” maksājumu kopijas, kuras liecina, ka kopš 1996.gada kāda Lihtenšeinas firma trīs reizes pārskaitījusi naudu uz Panteļējeva kredītkarti. Pats Panteļējevs uzskatīja, ka kļuvis par “kompromata” upuri. Ģenerālprokuratūra, pārbaudot kredītkartes lietu, konstatēja, ka viņš pārkāpis Pretkorupcijas likumu.

Pēdējā laikā Panteļējevs rakstījis viedokļu rakstus laikrakstā “Diena”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. NO VARAS ATSTUMTIE ,JAU ATKAL BAROS LASĀS…

  2. Nu vecais Latvijas Ceļa inventārs sadomājis uzdoties par Zaļo Sieriņu? Uzkoda jau laba, bet man kāda daļa par viņa garšām. Nebalsoju un nebalsošu.

  3. Ari shameejais grib uzmest miljo Latvijas Celju!!! Nu kaa taa var, nu kaa taa var!!!

  4. Nu nevajag sacūkot daudzmaz normālu partiju, par kuru vēl varētu balsot. Jācer, ka Zaļās partijas līderi nepieļaus Panteļējeva uzņemšanu.

    • un kā vēl uzņems, jo nezinu godprātīgāku politiķi par viņu…neko nav prihvatizējis, un pēc būtības sociāli demokrātisks, nevis kā Šķēle, Repše, Godmanis un citi. Man prieks, ka ir vēl kāds, kam interesē Latvija pie varas.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+