×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. decembris, 2013
Drukāt

Panteļējevs kļuvis par Latvijas Zaļās partijas biedru

Foto: LETAFoto: LETA

Politiķis un publicists Andrejs Panteļējevs uzņemts Latvijas Zaļajā partijā (LZP), sacīja LZP valdes loceklis Kārlis Seržants.

Panteļējevs 26.novembrī uzrakstījis iesniegumu viņu uzņemt LZP, un politiskā spēka valde 2.decembrī šajā jautājumā vienbalsīgi pieņēma pozitīvu lēmumu, skaidroja Seržants.

LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars paziņojumā medijiem norāda, ka LZP augsti novērtē Panteļejeva pieredzi Latvijas politikā un ievēroto politisko neitralitāti līdzšinējā žurnālistikas darbībā.

“Šobrīd Latvijas politikai priekšā stāv smags un atbildīgs darbs, tāpēc politiski pieredzējušu un atbildīgu cilvēku iesaistīšanās politikā arī pēc desmit gadu pārtraukuma ir vērtējama pozitīvi. Pieredzējušu politiķu padoms jaunajiem ir ārkārtīgi vērtīgs, jo pēdējo pāris gadu politiskā pieredze rāda, ka sasteigti un līdz galam neizsvērti lēmumi izraisa aizvien lielāku sabiedrības neapmierinātību,” paziņojumā citēts Tavars.

Panteļējevs bijis komjaunatnes un PSKP biedrs okupācijas laikā, bet aktīvajā politikā darbojās kopš Atmodas laikiem. Viņš bija Augstākās Padomes deputāts un balsoja par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, pēc tam bija 5., 6. un 7.Saeimas deputāts, to gadu valdošās partijas “Latvijas ceļš” priekšsēdētājs. Pēc neievēlēšanas 8.Saeimā Panteļējevs bijis vairāku Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) pārstāvošu valsts augstāko amatpersonu konsultants, strādājis Informācijas analīzes dienestā un Satversmes aizsardzības birojā, liecina aģentūras LETA arhīva informācija.

Pēdējos gados Panteļējevs vadīja laikraksta “Diena” komentāru nodaļu. Darba attiecības ar “Dienu” Panteļējevs pēc abpusējas vienošanās pārtrauca 8.novembrī, aģentūrai apstiprināja laikraksta galvenais redaktors Gatis Madžiņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+