Latvijā
Novados

Dobeles novadā sadursmē ar kravas automašīnu gājis bojā vieglā auto vadītājs0

Foto no Pixabay.com

Ceturtdien pēcpusdienā Dobeles novada Jaunbērzes pagastā notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme, kurā gājis bojā vieglās automašīnas vadītājs, bet cietusi pasažiere.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes preses pārstāve Ieva Sietniece, negadījums noticis plkst.16.05. Pēc sākotnējās informācijas, 1944.gadā dzimis vīrietis, ar vieglo automašīnu “Peugeot 307” braucot pa ceļu Jelgava-Tukums, krustojumā nav devis priekšroku pa Liepājas šoseju braucošajai kravas automašīnai “Scania”.

Rezultātā kravas auto uztriekusies vieglajai, traumējot gan tajā sēdošo vadītāju, gan arī 1949.gadā dzimušu pasažieri – sievieti. Abi cietušie nogādāti slimnīcā, bet pēc pāris stundām policija saņēmusi informāciju, ka vieglā auto vadītāja dzīvību tomēr nav izdevies glābt un viņš no traumām miris.

Saistītie raksti

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess un noteiktas ekspertīzes, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus un nelaimes iemeslus.

Policija atgādina autovadītājiem par nepieciešamību ievērot Ceļu satiksmes noteikumus un vienmēr būt vērīgiem un uzmanīgiem pirms krustojumiem.

LA.lv