Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 20. februārim. Sāc jau plānot atvaļinājumu.0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Nākamajos 12 mēnešos pēc tavas dzimšanas dienas daudzi tevi apskaudīs plašā un vienlaikus dziļā skatījuma dēļ. Par šīm spējām vari pateikties iepriekšējos gados uzkrātajai pieredzei – piekritīsi, ka ne visiem ir iespēja iepazīties ar tik daudzpusīgām dzīves jomām. To noteikti var dēvēt par tavu lielo priekšrocību!

Auns

Ja šodien vēlies iesaistīties lielos darījumos vai plānot finanšu lietas, vēlams personiski pārliecināties par iespējamo risku. Tas, ka otra darījuma puse ir labi informēta, vēl nenozīmē, ka šis projekts tev ir pilnībā drošs.

Vērsis

Tev šodien būs gana daudz sakāmā. Dažiem varbūt pat liksies, ka pārāk daudz. Bet tā ir viņu problēma, jo tu pārāk ilgi esi paturējis domas pie sevis – tagad tavs nolūks ir atgūt iekavēto. Dari tā – apkārtējiem ir jāzina, kāda ir tava nostāja konkrētos jautājumos.

Dvīņi

Merkurs, tavs valdnieks, šodien izveidos pozitīvu saikni ar Marsu un Plutonu, tāpēc tu, visticamāk, būsi izteikti izlēmīgs. Tikai esi uzmanīgs, ka neradi nevajadzīgus strīdus uz līdzenas vietas. Cilvēki nav tavi ienaidnieki – vismaz parasti nē.

Vēzis

Tev ir visas tiesības ticēt tam, kam tu tici, un tev ir jāpārliecinās, ka citi to saprot. Tev tāpat jādara zināms, ka tev nav ne mazākā nodoma mainīt savu skatījumu. Kāpēc gan tev to vajadzētu, ja tev acīmredzami ir taisnība?

Lauva

Cilvēki gaida, ka būsi drošs un pašpārliecināts, tāpēc nepievil viņus. Tomēr neesi pārāk pārņemts pats ar savu spožumu, citādi tas varētu viņus aizbaidīt. Ja vēlies atstāt iespaidu uz svarīgiem cilvēkiem, tev jāatrod līdzsvars starp ambīcijām un pazemību.


Jaunava

Šodien, ļoti iespējams, notiks kaut kas brīnišķīgs. Visticamāk, jaunumi no tālas vietas iedvesmos tevi ticēt, ka ir atgriezušies labie laiki. Tam radīsies aizvien vairāk pierādījumu! Sāc jau plānot savu nākamo atvaļinājumu.


Svari

Tu precīzi zini, kas tev jādara, pat ja tev grūti to izskaidrot citiem. Taču neuztraucies – partneri un mīļotie drīz sapratīs, ka zem ārējā trakuma slēpjas kaut kas ģeniāls. Nepadodies!

Skorpions

Citu vajadzības šodien liec pirmajā vietā un neuztraucies, ja tāpēc sāc atpalikt no sava grafika. Merkura stāvoklis nozīmē, ka vēlāk itin viegli varēsi pārliecināt darba kolēģus, lai palīdz tev panākt iekavēto. Pagaidām, palīdzi draugiem un mīļotajiem.

Strēlnieks

Patīk tev tas vai nē, šodien nāksies sekot noteikumiem. Ja atkāpsies no tā, ko citi uzskata par pieņemamu, vari iekulties pamatīgās nepatikšanās. Dažreiz tev nav citas izvēles, kā vien nostāties ierindā.


Mežāzis

Saule un Marss šobrīd darbojās tavā labā, tāpēc izlem, ko tu visvairāk vēlies saniegt, un liec tam piepildīties. Sirdslietas arī šobrīd atrodas pozitīvā zvaigžņu ietekmē. Pasaki kādam īpašam cilvēkam, cik daudz viņš tev nozīmē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev šodien ar kādu draugu iespējama diezgan skarba vārdu apmaiņa. Tas ir tāpēc, ka viņš ir pārkāpis robežu, un viņam jāatgādina, ka ir lietas, kuras nedrīkst ignorēt. Pārliecinies, ka turpmāk viņš rīkojas pareizi, tas ir viņa paša labad.


Zivis

Pārliecinies, ka turpmākās diennakts laikā tavu viedokli sadzird. Ja tu to nedarīsi, tu varētu atklāt, ka jautājumi, par kuriem tev ir liela interese, sāk virzīties tev nevēlamā virzienā. Neesi kautrīgs – bļauj un kliedz, ja tas ir nepieciešams!

LA.lv