×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. februāris, 2014
Drukāt

Paparaci uzjundī baumas par Bejonsas un Baraka Obamas mīlas dēku

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

epa03548517 US singer Beyonce (R) is greeted by US US President Barack Obama (L) after Obama was ceremonially sworn in for a second term as the 44th President of the United States in Washington, DC, USA, 21 January 2013. Obama defeated Republican candidate Mitt Romney on Election Day 06 November 2012 to be re-elected for a second term. EPA/ERIK S. LESSER

Franču paparaci Paskāls Rostens sējis baumas par dziedātājas Bejonsas mīlas sakaru ar ASV prezidentu Baraku Obamu.

Viņš sacīja, ka Bejonsa un Obama slepus esot mīļākie.

“Notiek kaut kas liels,” Rostens klāstīja intervijā radiostacijai “Europe 1”. “Rītdien tas būs lasāms laikrakstā “The Washington Post”. Varu garantēt, ka pasaulē par to runās.”

Bejonsas pārstāvis baumas nodēvējis par “absurdām”, vēsta britu laikraksts “Metro”.

Franču žurnālista sacīto noliedza arī “The Washington Post” pārstāve Krisa Korati, sakot, ka dziedātāja un prezidents esot tikai draugi. “Apbrīnojami, cik ātri izplatās šādas baumas,” viņa piebilda.

Tagad arī pats Rostens paziņojis, ka baumas esot bijis joks.

Bejonsa un Obama uzturējuši draudzīgas attiecības vairāku gadu garumā.

“Esmu šos cilvēkus iepazinis vairāku gadu laikā,” 2012. gadā Obama sacīja par Bejonsu un viņas vīru “Jay Z”. “Viņi ir labi cilvēki. Bejonsa ir ļoti jauka pret Mišelu un mūsu meitām. Viņas visas ir labas draudzenes. Mēs runājām par tām pašām lietām, ko es apspriežu ar visiem saviem draugiem.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+