×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
20. decembris, 2017
Drukāt

VIDEO. Mednieki ies palīgā valsts sargātājiem (10)

Foto - Aldis JermaksFoto - Aldis Jermaks

Trešdien Aizsardzības ministrijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis parakstīja vienošanos par sadarbību, lai veicinātu Latvijas mednieku iesaistīšanos valsts aizsardzības spēju pilnveidošanā, sniedzot atbalstu Aizsardzības ministrijai un tās padotības iestādēm, vēsta ministrija.

Vienošanās paredz, ka Aizsardzības ministrija un Latvijas Mednieku savienība, kopīgi sadarbojoties, veicinās brīvprātīgu mednieku iesaistīšanos valsts aizsardzības stiprināšanā, organizējot reģionālus seminārus medniekiem par iespējām piedalīties valsts aizsardzībā, kā arī aktualitātēm valsts aizsardzības koncepta attīstībā.

Tāpat plānots kopīgi informēt un izglītot sabiedrību, sagatavojot uzziņas materiālus par Latvijas dabas un ģeogrāfiskajiem apstākļiem, sniedzot izdzīvošanas un uzvedības padomus par rīcību ārkārtas situācijās, medniecību, drošu ieroču apriti un citām tēmām dažādu vecuma grupu iedzīvotājiem.

Lai veicinātu mednieku iesaisti valsts aizsardzībā, vajadzības gadījumā tiks nodrošināta medniekiem nepieciešamā militārā pamatapmācība un specifiska apmācība atbilstoši abpusēji saskaņotām apmācību programmām.

Tāpat Aizsardzības ministrija un Latvijas Mednieku savienība apņemas veicināt jaunatnes patriotisko audzināšanu, dzimtenes mīlestību un Latvijas dabas un ģeogrāfijas iepazīšanu, kā arī atbalstīt bērnu un jauniešu apmācību izdzīvošanas iemaņu apgūšanā Latvijas dabā.

Latvijas Mednieku savienība dibināta 2011. gadā, un tajā pārstāvēti vairāk nekā 9000 mednieku. Savienības mērķis ir vienot medniekus kopīgai, organizētai rīcībai un pārstāvniecībai vietējā, valsts un starptautiskā mērogā, cieši sadarbojoties gan ar valsts, gan ar nevalstiskajām institūcijām un organizācijām.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. nevaru ciest tos maitas medniekus cik var saut nabaga zverinus vot vinus vajadzetu atsaut nepierijusies mesli

  2. Kur ir tomahauki? Katram medniekam? Vot tad būšu aizsargāts!!

  3. Valstij jāpiešķir katram medniekam bruņsitēj-aizdedzinošo munīciju,jo zaļo vīriņu un 5 kolodas neitralizēšana ar ekspansīvajām medību lodēm ir aizliegta:((

  4. Vai tad ienaidnieks jau sameklēts

  5. Voldemārs Graņeckis Atbildēt

    Uzmanību ! Uzmanību ! Baltkrievijai vajag izeju uz Baltijas jūru.

  6. Medniek, vai tu jau nopirki Tikku? Nenokavē! Drīz sāksies safari pie Krievijas robežas.

  7. labāk, lai šauj viens otru, nekā aizsargājamus dzīvniekus, kas šiem nepieder!

Draugiem Facebook Twitter Google+