Latvijā
Kriminālziņas

Ar māti Anglijā dzīvoja zem tilta. Latvieti tiesā par sievietes slepkavību 0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-Shutterstock

Kāds 25 gads vecs Latvijas iedzīvotājs pagājušās nedēļas stājies Lielbritānijas tiesas priekšā saistībā ar apsūdzību kādas Hārlingtonas viesnīcas istabenes darbinieces izvarošanu un noslepkavošanu pagājušā gada 17. oktobrī, vēsta britu prese.

Ruskuls kopā ar māti bijuši bezpajumtnieki un nozieguma laikā mājojuši zem tilta pāri noslogotajai šosejai M4, kas ved uz Hītrovas lidostu. 30 gadus vecajai viesnīcas darbiniecei Pardīpai Kaurai Ruskuls uzbrucis no rīta, kad viņa gājusi uz darbu. Jaunā sieviete izmisīgi pretojusies, taču viņas palīgā saucienus, visticamāk, noslāpējis šosejas troksnis.

Ruskuls savu upuri izvarojis un nonāvējis, pēc tam aizvelkot sievietes ķermeni uz netālu krūmāju, kur paslēpis zem veca guļammaisa un zariem.

Saistītie raksti

Par Kauras pazušanu ziņojis viņas vīrs, kad sieva nav atgriezusies mājās no darba. Pāris bija pārcēlies dzīvot uz Lielbritāniju 2011. gadā, viņiem ir meita, kura dzīvo pie vecvecākiem Indijā.

Pardīpa Kaura redzama CCTV novērošanas kamerās, īsi pirms savas nāves tuvojamies tiltam. Kameras fiksējušas arī kādu vīrieti, taču viņa personība pēc attēliem nav nosakāma. Tomēr Ruskula DNS atrasts uz noslepkavotās sievietes veļas un drēbēm, kā arī aiz nagiem, jo cīnīdamās par dzīvību Pardīpa Kaura Ruskulam saskrāpēja seju.

Apsūdzētais atteicies no komentāriem un noliedz savu vainu noziegumā.

LA.lv