Horoskopi un mistika
Horoskopi

Iekrāsojiet koši pelēcību! Horoskops 8.novembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Pēlekajā rudenī veldzējiet sevi ar gaismu, siltumu un atmiņām par silto vasaru. Tas pelēkai dienai piešķirs īpašu spozmi.

Auns

Ieteicams izvairīties un atbrīvoties no jebkādām manipulācijām, ko citi cilvēki veic ar jums. It īpaši tieciet vaļā no tiem, kam ir izteikti ļaunprātīgi nolūki.

Vērsis

Diena sāksies ar lieliem plāniem un daudz idejām.  Ne visu gan izdosies īstenot, bet padarītais dos tūlītēju gandarījumu.

Dvīņi

Lai nepalaistu garām labu izdevību darbā, centieties ātrāk kustēties un domāt, par spīti tumšajam un miegainajam laikam.

Vēzis

Mājas miers sniegs vislielāko labsajūtu šajā dienā. To ir vērts upurēt tikai ļoti neatliekamu darbu dēļ.

Lauva

Iekrāsojiet kaut vai iztēlē rudens pelēcību spožos toņos, tad arī dzīve uzreiz liksies patīkamāka un emociju pilnāka.

Jaunava

Lai padarītu visu, kas jums plānots šajā dienā, nešaubieties ne mirkli, jo šaubas var jūs novest no ceļa un ievest nebeidzamā maldu labirintā.

Svari

Sāciet dienu ar patīkamām ūdensprocedūrām, un tad visas nebūšanas dienas gaitā šķitīs aizplūstam kā ūdens pa rensteli.

Skorpions

Kurš teica, ka mīlestībā veicas tam, kam neveicas finansēs? Šajā dienā jūs pierādīsiet pretējo.

Strēlnieks

Kad jāzšķiras starp pasakaini lielu laimi un mazām ikdienas veiksmītēm, kam jūs dosiet priekšroku? Dienas beigās uzzināsiet atbildi.

Mežāzis

Liela un neparasta zinātkāre jūs pārņems šajā dienā, un ļoti labprāt jūs izbaudīsiet sajūtu, it kā būtu sācis atklāt jaunu ābeci.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Panākumi ir laba lieta, bet, ja ar tiem pārāk plātās, tad ātri var iegūt nelabvēļus, kuri to vien gribēs kā noskaust jūsu sasniegumus.

Zivis

Saņemsiet patīkamu atbildi no cilvēka, no kura jau sen kaut ko gaidījāt. Un tādā dienā viss pārējais šķitīs pavisam mazsvarīgs.

LA.lv