Latvijā
Kriminālziņas

Kozlovskis: visticamāk, notikusi profesionāla pasūtījuma slepkavība0

Slepkavības vieta. Foto – LETA

Visticamāk, notikusi zvērināta advokāta, maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus pasūtījuma slepkavība, bet nevar izslēgt arī citas versijas, aģentūrai LETA norādīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).

“Jādara viss, lai [noziegums] tiktu atklāts, un man nav šaubu, ka tas tiks darīts,” pauda ministrs šodien Latvijas Radio intervijā . Viņš norādīja, ka iepriekš ir bijušas gan atklātas, gan neatklātas pasūtījuma slepkavības, piemēram, pērn tika atklātas divas.

Kozlovskis arī uzsvēra, ka Bunkus profesionālā darbība bija plaša gan maksātnespējas jomā, gan kā advokātam, tādēļ ministrs uzskata, ka, visticamāk, notikusi profesionāla pasūtījuma slepkavība, bet nevar izslēgta arī citus variantus.

Patlaban VP veic visas primārās un nepieciešamās darbības, kas saistītas ar lietu apstākļu noskaidrošanu, taču lietu vēlāk pārņems VP Kriminālizmeklēšanas pārvalde, kas ir izmeklējusi sarežģītākās lietas Latvijas tiesībsargājošo iestāžu vēsturē, tostarp Zolitūdes traģēdiju un ugunsgrēku Rīgas pilī.

Plkst. 15 policija ir sasaukusi preses brīfingu.

Jau ziņots, ka šorīt savā automašīnā Rīgā pie Brāļu kapiem tika nošauts Bunkus. Slepkavība notikusi plkst.8.40.

Policija aicina atsaukties notikuma aculieciniekus vai tos, kuriem ir jebkāda informācija par notikušo.

Saistītie raksti
LA.lv