×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
31. augusts, 2017
Drukāt

“Acīmredzami, ka tā ir ļaunprātīga dedzināšana.” (9)

dumi

Valsts vides dienestam (VVD) ir aizdomas, ka ugunsgrēks Kurzemes prospektā, Rīgā, ir ļaunprātīga dedzināšana, aģentūrai LETA sacīja VVD Piesārņojuma kontroles daļas vadītājs Elmārs Jasinskis.

“Vizuāli novērtējot situāciju notikuma vietā redzams, ka degšana notiek šaurā, apmēram piecus metrus garā strēmelē gar teritorijas žogu. Tur nav nekā tāda, kas varētu aizdegties pats, acīmredzami, ka tā ir ļaunprātīga dedzināšana,” sacīja Jasinskis.

Viņš uzsvēra, ka pēdējā laika notikumi – šis ugunsgrēks, kā arī Vides aizsardzības kluba šodien sasauktā preses konference par nelegālu riepu glabātuvi – izskatās par kādu personu īstenotu apmelošanas kampaņu pret VVD un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Jasinskis skaidroja, ka teritorijā, kur tagad notiek ugunsgrēks, vairākus gadus kāda SIA apsaimniekoja atkritumus, bet pēc tam bankrotēja. “Tagadējais teritorijas īpašnieks savu finansiālo iespēju robežās teritoriju attīra. Tur bija būvniecības atkritumi, sadzīves atkritumi, varbūt arī pa kādai riepai, taču bīstamību videi šis ugunsgrēks nerada,” skaidroja Jasinskis.
Viņš piebilda, ka teritorijas īpašnieks šodien apsolījis VVD nodrošināt šai teritorijai fizisku apsardzi.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka šovakar izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Kurzemes prospektā, Rīgā, kur deg atkritumi un riepas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha aģentūrai LETA sacīja, ka VUGD izsaukumu saņēma plkst.18.18 un, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka deg atkritumi un riepas. “Degšanas platība vēl nav noskaidrota, jo ugunsgrēks vēl nav lokalizēts,” sacīja Šaboha.

Notikuma vietā strādāja sešas VUGD automašīnas un 33 ugunsdzēsēji.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Kur tas ir “redzams” ???? Ja melo rijot nodokļu maksātāju maizi – tad arī jāstrādā ne jāmurgo . Vai ievērojāt – ar Koļegovas atnākšanu Latvija kļuvusi par “zaļo izgāztuves zemi” ?

  2. ta pretiga smirdiga riga var nodegt lidz pamatiem ar visiem kundziniem

  3. Vvd un wwf sadarbība turpinās. Liela atkritumu izgāstuve latvija izveidota. Minētās iestādes no ārzemju gružiem gūst peļņu.

  4. aizveries, idiot ! Atbildēt

    Labāk ej ārstēties.

  5. Ko dara mūsu policija?

  6. vēl tādu vietu Latvijā ir? Bardaks, kolegov-gerhardi it kā strādā?

  7. Kozlovskis nav spējīgs nevienam piesiet lietu ?

Draugiem Facebook Twitter Google+