×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
23. marts, 2018
Drukāt

Latvija piekrīt, ka nervu indes uzbrukumā, visticamāk, atbildīgā ir Krievija (17)

Sergeja Skripaļs. Foto uzņemts 2006. gadā Krievijā. Reuters/LETASergeja Skripaļs. Foto uzņemts 2006. gadā Krievijā. Reuters/LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis kopā ar 27 pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājiem Briselē apspriedis 4. martā Lielbritānijā piedzīvoto nervu sistēmu paralizējošo vielu lietošanu. Šis jautājums tika apspriests Eiropadomes ietvaros.

M.Kučinskis norāda, ka Latvija kategoriski nosoda 4. martā Solsberijā, Lielbritānijā, īstenoto uzbrukumu. Latvija solidarizējas ar Lielbritāniju šajā izaicinājumā mūsu kopējai drošībai, un ir gatava sniegt Lielbritānijai nepieciešamo atbalstu gan divpusēji, gan ES, NATO un ANO ietvaros, lai vienotos par kopīgu rīcību. Latvijas nostāja paredz, ka tiem, kas plānoja un īstenoja uzbrukumu NATO valsts teritorijā, ir jāsaņem adekvāta un stingra atbilde.

Latvija piekrīt Lielbritānijas valdības vērtējumam, ka atbildīgā par uzbrukumu Solsberijā, visticamāk, ir Krievija.

4. martā Lielbritānijas pilsētas Solsberijas slimnīcā pēc saindēšanas ar toksisku vielu tika nogādāts 66 gadus vecais Sergejs Skripaļs un viņa meita.

19. marta ES Ārlietu padomē ES dalībvalstis pauda solidaritāti Lielbritānijai un bija vienotas pārliecībā, ka par uzbrukumu atbildība ir jāuzņemas Krievijai. Izmeklēšanas gaitā atklājies, ka pret Skripaļiem veikts uzbrukums, izmantojot nervu indi, kas pieder tā dēvētajai “Novičok” centrālo nervu sistēmu paralizējošu vielu grupai.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Krievija visticamāk…. Lembergs visticamāk….. Magonis visticamāk… Rimševics visticamāk.. Un tas viss itkā TIESISKĀ valstī!!!

 2. kaut kāds ārprāts…,,visticamāk vainīgs,,..21 gadsimts???

 3. Kad LIELIE kaujas, MAZAJIEM labāk paklusēt …

 4. Krievijai tikai tendence, bet Latvijā jau pastāv! To drīzumā pierādīs Rimševics.

  • Rimševics ar izcilā advokāta Saulveža .V. un ECT palīdzību varēs pierādīt Latvijā pastāvošo bardaku,ne jau Pērkoņkrusta uzvaru Latvijā!

   • Aborigēni tavu tēvzemi aizstāv, bet tu to tik vien proti kā vaukšķēt un pautus audzēt. JĒLAIS!!!

   • Prekrati vorovatj chuzije niki, suka! Ne ustanu povtorjatj! You’re a thief! Stop stealing other people’s nicknames, bitch! I will not let you descend! Everyone will get what they deserve!

 5. krievijai ir tāda tendence atbilst visiem fašisma definīcijas punktiem , ka nav kur vairs diži tiekties..

 6. Kā var apvainot sirdsšķīsto,eņģeļveidīgo krieviju .. ka tik vainīgie nav no Burkina Faso vai Vanuatu!

 7. Bez pierādījumiem apvainot?!! Krievijai ir tāda tendence, iznīcināt pasaulē fašismu. Skataties ka atkal nav jāpeld garās distancēs. Amerikāņi nav pašnāvnieki, pretī Krievijai nekad nestāsies.

 8. viens sūda premjers bez savas gribas un mugurkaula, nav valsts

 9. Latvijai nav sava viedokļa Atbildēt

  Beidziet žurnālisti skalot smadzenes tautai. Beidziet! Atkal vienpusīga informācija…. Krievu propagandai ir iegriezts skābeklis un tagad Latvijas plašsaziņa pārvēršas par anglo-amerikāniskās ideoloģijas propagandu ..Kur ir mūsu – Eiropas ideoloģija, kur ir kontinentālā filosofija?

 10. Latvijas politiķiem ka vienmēr savas domas nav.Igauņi malači.

 11. Latvijas politiķiem ka vienmēr savas domas nav.Igauņi malači.

 12. Latvijas politiķi ka vienmēr bez ziepēm lien,savas domas nav.Igauņi malači.

 13. Nekaadi netiek pie krievijas resursu sagraabsanas,tapec tada histerija.

 14. uz kāda pamata? Atbildēt

  vai ir kaut viens konkrēts pierādijums izņemot politiķu bļaušanu no tribīnes. nav pat 100% skaidrs kas tā par vielu, jo gan ekspertižu rezultātus slēpj, gan kliniskā saindešanas aina neatbilst politiķurunās izplatītās vielas iedarbibas ainai. nav pat zinams kur viela varetu but bijusi, par izpilditājiem pat runa neiet. faktu praktiski nekādu, bet “vainigais jau zināms”
  vairāk izskatās pēc iestudeta teātra, un tad tiešām vainigais ir zināms un tā ir pati londona

Draugiem Facebook Twitter Google+