Latvijā
Kriminālziņas

Mazais Patriks nobiedē mammu: atradies vēlu vakarā tālu no mājām 8

Foto no Facebook.

Pļavniekos otrdien pazuda septiņus gadus vecs zēns, kurš atradās vēlāk vakarā Vecmīlgrāvī, kad viņu atpazina uz ielas kāds garāmgājējs un par to paziņoja mammai, portālam “la.lv” pastāstīja Valsts policijā.

Pirmo palīdzības saucienu zēna māte publicēja sociālajā tīklā “Facebook”.

“Lūdzu palīdzību!!! Pazudis mans dēls Patriks Udrasols. Šodien pēdējoreiz redzēts Pļavniekos Rīgas 93.vidusskolā Sesku ielā no kurienes neviena nemanīta pazudis. Ja kāds viņu ir redzējis vai zin atrašanās vietu lūdzu ziņot Valsts Policijai vai man Ellai Petrovai pa tel.22336880,” vēsta puikas mamma. Tuvinieki vērsās arī policijā.

Sociālajos tīklos vēlāk tika rakstīts, ka puika atradies Vecmīlgrāvī. Policija informē, ka puiku atpazinis kāds garāmgājējs. Patriks esot pastaigājies.

Precīzas informācijas, kā zēns nokļuva pavisam citā mikrorajonā tālu no mājām, pagaidām nav. Taču mamma Ella ierakstījusi pateicību visiem “Facebook”: “Paldies Valsts policijai Ķengaraga iecirknim un tā priekšniekam, paldies kinologiem, paldies “bezvests.lv” un visiem tiem daudzajiem cilvēkiem, kas nebija vienaldzīgi mana dēla meklēšanā! Vislielākais paldies ğimenei, kura nepabrauca garām manam puisēnam un ziņoja par viņa atrašanu! Es tiešām esmu pateicīga ikvienam, kas nepalika vienaldzīgs!”

LA.lv