×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Mazais Patriks nobiedē mammu: atradies vēlu vakarā tālu no mājām (8)

Foto no Facebook.Foto no Facebook.

Pļavniekos otrdien pazuda septiņus gadus vecs zēns, kurš atradās vēlāk vakarā Vecmīlgrāvī, kad viņu atpazina uz ielas kāds garāmgājējs un par to paziņoja mammai, portālam “la.lv” pastāstīja Valsts policijā.

Pirmo palīdzības saucienu zēna māte publicēja sociālajā tīklā “Facebook”.

“Lūdzu palīdzību!!! Pazudis mans dēls Patriks Udrasols. Šodien pēdējoreiz redzēts Pļavniekos Rīgas 93.vidusskolā Sesku ielā no kurienes neviena nemanīta pazudis. Ja kāds viņu ir redzējis vai zin atrašanās vietu lūdzu ziņot Valsts Policijai vai man Ellai Petrovai pa tel.22336880,” vēsta puikas mamma. Tuvinieki vērsās arī policijā.

Sociālajos tīklos vēlāk tika rakstīts, ka puika atradies Vecmīlgrāvī. Policija informē, ka puiku atpazinis kāds garāmgājējs. Patriks esot pastaigājies.

Precīzas informācijas, kā zēns nokļuva pavisam citā mikrorajonā tālu no mājām, pagaidām nav. Taču mamma Ella ierakstījusi pateicību visiem “Facebook”: “Paldies Valsts policijai Ķengaraga iecirknim un tā priekšniekam, paldies kinologiem, paldies “bezvests.lv” un visiem tiem daudzajiem cilvēkiem, kas nebija vienaldzīgi mana dēla meklēšanā! Vislielākais paldies ğimenei, kura nepabrauca garām manam puisēnam un ziņoja par viņa atrašanu! Es tiešām esmu pateicīga ikvienam, kas nepalika vienaldzīgs!”

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Pedofils gan jau aizveda

 2. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 3. Kā mācību varēja ilgāk neatrasties.līdz saprastu.ko ir ievārījis.Jā..ļauni tas skan.bet ar pirksta pakratīśanu un “nedari vairāk tā” nebūs līdzēts.ja bërns iet skolā.tad ir jābūt pašsaprotamai lietai informēt vecākus.kurp dodas un ar to lieliski tiek galā pat seśgadnieks..ja vien visur viņu nevadā aiz rociņas un no visa kā nesargā.bet paskaidro un liekt tikt galā dažādās situācijās.Tâpêc nekad nepadodu un nepadośu šádas ziņas tālāk.

 4. Nepadodu un nepadośu šīs ziņas tālãk…pëc tam…būs pusaudzis aizgājis pastaigāties…tad ziņos par jaunieti un tad kāds 40 gadnieks nozudis..jo negrib.lai atrod…un vienmër jau atrodas..
  Jā.tas var skanēt ļauni..bet par mācību visam mūžam varēja tas puika ilgāk neatrasties un maldìties.līdz pats saprastu.ka nu ir slikti.Ja běrns iet skolā.tad ir jāprot gan paziņot vecākiem.ka kaut kur dodas un tam ir jābūt pašsapromai lietai un ar to tiek galā pat seśgadnieks..jeb pa śiem padsmit gadiem.kad mani běrni tàdji bija.tagad ir tik ar ntajām tiesībām degradëjuśies.ka bez mamnas rokas nekur?

 5. Žēl mammītes, viņai gandrīz sirdsapstājusies, kamēr mazais pastaigājies. Viss labi, kas labi beidzas!

 6. Iekāpa 48.autobusā un aizbrauca. Ak, mazais ceļotājs! Labi, ka atradās.

 7. Jau atradies.

Draugiem Facebook Twitter Google+