×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
25. aprīlis, 2017
Drukāt

Elīna Maligina kļūst par “Silvanols” valdes priekšsēdētāju (11)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Elīna Maligina kļuvusi par “Silvanols” valdes priekšsēdētāju, informē uzņēmums.

“Visu savu apzināto dzīvi es esmu strādājusi pie tā, lai palīdzētu Latvijā radīto novērtēt pasaulē. Lai arī vairāk mākslas jomā, tomēr tas ir intensīvs darbs augstas konkurences apstākļos, kas nodrošina lielisku rūdījumu. Es pievienojos “Silvanols” komandai ar virkni ideju jaunu produktu līnijām, esošo produktu veicināšanai un to tuvināšanai patērētājiem. Nenoliegšu, ka biznesā man ir daudz jāapgūst, bet es esmu apņēmības pilna mācīties, turklāt blakus ir ļoti spēcīgi padomdevēji,” komentējusi pati Elīna Maligina.

Izmaiņas valdē veiktas 24. aprīlī, kad SIA “Silvanols” akcionāri papildus Elīnai Maliginai uzņēmuma valdē ievēlēja tā ilggadējo finanšu direktori Lieni Puriņu. Latvijas zaļās farmācijas uzņēmuma valdi veido tā valdes priekšsēdētāja Elīna Maligina, ražošanas direktors Jevgeņijs Zainapovs un finanšu direktore Liene Puriņa. Līdzšinējais SIA “Silvanols” valdes priekšsēdētājs Artjoms Borcovs turpinās darbu AS “Olainfarm” koncernā.

“Vairāk nekā 30 gados biznesā es esmu sapratis, ka, lai sekmīgi vadītu un attīstītu uzņēmumu, vadītājam ir nepieciešama degsme, neordinārs skatījums, drosme pieņemt lēmumus un spēja tos īstenot. Tas viss apvienojumā ar “Silvanols” spēcīgo komandu, kvalitatīvo produktu portfeli, eksportu uz vairāk nekā 20 valstīm un iestrādēm attīstībai, rada pamatu, lai Latvijas zaļās farmācijas dziedinošo spēku vēl pārliecinošāk izplatītu pasaulē. Nepilnu četru gadu laikā, kopš “Silvanols” kļuva par “Olainfarm” meitasuzņēmumu, tā apgrozījums ir audzis par vairāk nekā 80%, eksporta tirgu skaits ir divkāršojies. “Silvanols” ir visi priekšnoteikumi šo izaugsmes tempu kāpināt,” piebilst SIA “Silvanols” mātesuzņēmuma AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins.

Elīna Maligina ir māksliniece, kino producēšanas uzņēmuma “Egotrashcinema” vadītāja un līdzīpašniece. Kopš 2011. gada viņas darbi ir tikuši izstādīti vairāk nekā desmit izstādēs un festivālos Latvijā, Ukrainā, Krievijā, Francijā un Austrijā. Viņa ir precējusies ar V. Maliginu.

„Silvanols” ir Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums, kas jau vairāk nekā 20 gadus ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un zāles.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Labi atsūkāts!

 2. Kāpēc vienkāršā tauta tik reti tiek iepazīstināta ar notiekošo Elīnas Maliginas dzīvē.Kāpēc tik maz un tik skopa informācija.?gribas raudāt…

 3. par veselības ministri Maligins viņu nevar iepirkt???

 4. Ja zvaigznes pareiz sastāsies tad Elīna var Silvanolu pavirzīt uz priekšu, tieši ar to ka ir kreatīva un ekspresiva.
  Apkārt ir laba komanda ,kas var palīdzēt .
  Un protams jātiek galā ar Silvanol veco darbinieku sašutumu ,par viņas ievēlēšanu šai amatā.

  • Nevajag murgot mitjka. Maligins iestūma Dzelmi par valdes priekšsēdētāju, jo visa atbildība ir uz priekšsēdētāju, Dzelme jau to nejēdz ar savām tukšajām smadzenēm, kamēr pati būs dzelmē un tad Maligins nopirks sev nākamo aitu.

  • Nu, jābūt nu ļoooooti apdāvinatam, lai kreativitāti un ekspresiju pavirzītu uz augšu sirdsdarbību un imunitāti stimulējošu preparātu lietošanas daudzumu.

  • zvaigznes sastāsies Atbildēt

   Viss būs O.K.Pavirzīs to Silvanolu.Jau virza.

 5. Smieklīgi – viduvēja aktrise caur laulātā gultu nonāk valdē

 6. Kādā mākslā? Elīna šaudās pa dzīvi un nezina, kur sevi likt. Tagad vēl naudiņa – tā jau daudziem atņem prātu.

 7. Nu gan vajadzēja palikt mākslā, jo radošus cilvēkus bizness izdzen….

Draugiem Facebook Twitter Google+