Latvijā
Kriminālziņas

Policija sniedz sīkākas ziņas par maksātnespējas administratora slepkavību4

Foto – LETA

Papildināts ar video pl. 21:08.

Valsts policija šodien sasauca preses brīfingu pēc trešdien no rīta notikušās maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus slepkavības, kā arī atbildēja uz dažiem jautājumiem.

Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins pastāstīja, ka Bunkus noslepkavošanā izmantots automātiskais ierocis.

Aizdomās turēto patlaban nav. Policija uzskata, ka noziegumu paveikuši vismaz divi cilvēki.

Viena no galvenajām versijām – slepkavība ir iepriekš rūpīgi plānota un saistīta ar cietušā profesionālo darbību – vai nu ar maksātnespēja administratora profesionālo rīcību vai zvērināta advokāta profesionālo darbību. Tomēr vienlaikus viņš norādīja, ka par versijām ir runāt pāragri.

“Mēs daudz ko šobrīd pieļaujam.” viņš teica. Pasūtījuma slepkavības ir ļoti sarežģīti atklājamas, bet “viņas tiek atklātas”.

Viņš atklāja, ka Bunkus iepriekš bija vērsies policijā un 2016.gadā tika uzsākts kriminālprocess par viņam izteiktiem draudiem.

Bunkus tika nošauts šorīt plkst. 8.40 savā baltajā džipā Aizsaules ielā1, Rīgā – Meža un Brāļu kapu apkārtnē. Notikuma vietā tika redzēta arī kāda furgona tipa automašīna. Viens auto sadedzināts vēlāk tika atrasts netālu no nozieguma vietas.

Baltais “Range Rover” bija nobraucis no ceļa labajā pusē, nolauzis ceļa zīmi un ietriecies kapu nožogojumā. Automašīnas priekšējais stikls bija cauršauts vadītāja pusē.

Saistītie raksti

Kā aģentūrai LETA teica kāda puķu tirgotāja, viņa ap plkst.8.40 dzirdējusi šāvienus, bet nav redzējusi no kurienes un kas šauj. No aculiecinieku stāstītā, apšaudīto automašīnu slepkava, iespējams, esot gaidījis Aizsaules ielā.

Policija aicina atsaukties aculieciniekus un lūdz sabiedrības atbalstu lietas izmeklēšanā – gan, kas redzēja slepkavības brīdi, gan īsi pēc tās.

LA.lv