Kultūra
Mūzika

Tiešraide: VEF Kultūras pils atklāšanas koncerts “Latvija – tava un mana” 16

Publicitātes foto

La.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina šovakar, 17. novembrī, tiešraidē vērot VEF Kultūras pils svinīgo atklāšanu un koncertu.

VEF Kultūras pils tiks atklāta ar svinīgām uzrunām, bet atklāšanai veltītā koncertā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Latvijas Nacionālās operas orķestris ar diriģentu Normundu Vaici, kā arī solisti Jānis Apeinis, Raimonds Bramanis, Sonora Vaice, Ilona Bagele, Daumants Kalniņš un Intars Busulis.

VEF Kultūras pils ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis un lielākais kultūras centrs Latvijā. Pils rekonstrukcijas gaitā ir veikti vairāki telpu uzlabojumi un pārplānojumi, akustikas un aprīkojuma modernizācija, būtiski palielināta telpu funkcionalitāte, ierīkota arī mūsdienīga skaņu ierakstu studija un modernizēts VEF vēstures muzejs. VEF Kultūras pils ir kļuvusi par modernu vidi kultūrvēstures iepazīšanai, augstvērtīgām mākslas izpausmēm, radošai iniciatīvai un inovatīvu ideju īstenošanai.

Atklāšanas svinību ietvaros šovakar festivāla STARO RĪGA gaismās iezaigosies VEF Kultūras pils fasāde un VEF rajonā būs skatāmi arī citi gaismas objekti. Savukārt 18., 19. un 20. novembrī interesenti tiek aicināti apmeklēt atjaunotās VEF Kultūras pils atklāšanas pasākumus un ekskursijas. Ar gaidāmo pasākumu programmu iespējams iepazīsties šeit.

Saistītie raksti

Tiešraide no VEF Kultūras pils svinīgās atklāšanas koncerta skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Tiešraides skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Tiešraide no VEF Kultūras pils svinīgās atklāšanas koncerta “Latvija – tava un mana” skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Tiešraides skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

LA.lv