×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
22. janvāris, 2018
Drukāt

Zemgalē traģiska avārija. Policija sniedz sīkākas ziņas (4)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 53 ceļu satiksmes negadījumo, kuros cietuši desmit cilvēki un viens gājis bojā.

Ceļu satiksmes jomā sastādīti 492 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 184 par ātruma pārsniegšanu un desmit par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Traģiskā avārija ar bojāgājušo notikusi Zemgalē.

Valsts policija informē, ka bojāgājušais ir riteņbraucējs.

1969.gadā dzimušais “VW TRANSPORTER” vadītājs uzbrauca velosipēdistam – 1954.gadā dzimušajam vīrietim, kurš brauca tajā pašā virzienā un joslā. Notriektais no gūtajām traumām nomira notikuma vietā.

Par negadījumu informācija saņemta plkst.17.35. Traģēdija notikusi Elejas pagastā, autoceļa Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža 69 km.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ieraudzīja, kad atsitās! CSN 100. vadītājam šķērslis, kuru spēja pamanīt ir jāapbrauc! Bet ja šķērslis ir neredzams un ignorē CSN prasības, ko tad. Ceļu satiksmes Likuma 19. panta 1., 3. un 4. punkti noteic kārtību un secību, kā darbosies Noteikumi! Kriminālprocesa likuma 377. panta 1. un 2. punkti attaisnos auto vadītāju.

  2. Jau pats virsraksts ir pilns melu. Kādas SĪKĀKAS ZIŅAS? LABI, KA VISMAZ LAIKU UZRĀDĪJA, PALDIES PAR TO PAŠU.

  3. Patiesībā iereibuši pensijas vecuma laucenieki uz velo ir reāla briesma. Vairākas reizes dzīvē esmu sastapies ar viegli nekoordinēti dreifejošiem indivīdiem, kuri nekontrolē apkārt notiekošo un izdomā griesties pa kreisi pāri visām joslām jo tur krūmstarpā izrādās ir taciņa… Brauc iereibuši, bez atstarotājiem, mirgotājiem, ar rokām zīmes nerāda. Viens šāds kadrs, Lietuvā gan, man vēlā vakarā izripoja priekšā, bet kad ieslēdzu savējos sacensībām domātos superlukturus, iespīdināju pakaļā, ņema un apgāzās uz ceļa. Labi, ceļš bija plats, attiecīgi apbraukt nebija problēma, bet nu situācija nepatīkama.

  4. Dabiskā selekcija.Normāli cilvēki ziemā ar riteni nebrauc,un vēl pa tumsu!!

Draugiem Facebook Twitter Google+