Latvijā
Rīga

Juglā ugunsgrēks tirdzniecības centrā: min iespējamo liesmu izcelšanās vietu 16

Policija izteikusi minējumus par iespējamo ugunsgrēka izcelšanās vietu tirdzniecības centrā “Jugla”, ko ugunsdzēsēji dzēsa vairākas stundas. Kopumā izdeguši 175 kvadrātmetri jumta konstrukcijas un 30 kvadrātmetri otrajā stāvā.

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA pastāstīja, ka policijā par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret īpašumu, tomēr pašreizējā informācija neliecina, ka būtu noticis noziegums. Ugunsgrēks varētu būt izcēlies sporta kluba saunā.

Juglā izcēlies ugunsgrēks tirdzniecības centrā

Šorīt Juglā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tirdzniecības centrā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha.

Izsaukums uz ugunsgrēku sabiedriskā ēkā Juglas krastmalā tika saņemts plkst.7.31. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki konstatēja, ka ēkā deg sporta zāle otrajā stāvā un jumts.

Jau pirms ugunsdzēsēju ierašanās visi cilvēki no degošās ēkas bija evakuēti. Pēc sākotnējās informācijas, neviens cilvēks ugunsnelaimē nav cietis.

Lai gan blakus tirdzniecības centram atrodas degvielas uzpildes stacija, pagaidām tai nepastāv aizdegšanās draudi.

Saistībā ar ugunsgrēku blakus tirdzniecības centram ir bloķēta transporta kustība Juglas krastmalā, nobraukšana no Brīvības gatves un Juglas iela pie Brīvības ielas.

Patlaban notikuma vietā strādā vairāk nekā 40 ugunsdzēsēji ar 11 automašīnām.

No VUGD jaunākā informācija liecina, ka šobrīd ugunsgrēku ir izdevies lokalizēt.

Valsts policija informē, ka šobrīd pilnībā ir atjaunota satiksme.

Par notikušo sociālajos tīklos vēstījuši daudzi aculiecinieki.

LA.lv