Latvijā
Kriminālziņas

Jaunākā informācija par avāriju pie Pūres, kur seku likvidēšana ilga visu dienu0

Ekrānuzņēmums no soctīkliem, ko uzņēmuši aculiecinieki

Ap astoņiem vakarā atjaunota satiksme uz šosejas Rīga-Ventspils pie Pūres, kur no rīta notika trīs auto sadursme, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Atbildīgie dienesti atvēruši ceļu satiksmei. Ceļa posmā uzstādīts ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā, jo no negadījumā iesaistītās mašīnas bija izlijusi degviela.

Piektdienas rītā negadījumā pie Pūres iekļuva gāzes vedējs un divas vieglās automašīnas un cieta trīs cilvēki. Notikuma vietā strādāja speciālā tehnika, kas pārsūknēja gāzi no avarējušās cisternas, tāpēc satiksme ceļa posmā visu piektdienu bija slēgta.

Gāzes pārsūknēšana tika sākta tikai piektdienas vakarā. Tad “Latvijas Valsts ceļi” vēl atteicās konkretizēt, kad šoseju atvērs satiksmei.

Saistītie raksti

Negadījuma vietu visas dienas garumā vajadzēja apbraukt pa vietējās nozīmes autoceļiem Pūre – Kaive (V1439) un Pūre – Lamiņi (V1438). Šie ceļi ir ar grants segumu. No Rīgas uz Ventspili un otrādi varēja nokļūt arī, braucot caur Jūrmalu un Talsiem, vai arī caur Kuldīgu.

LA.lv