Latvijā
Kriminālziņas

“Šoks. Esam atgriezušies pie 90. gadiem.” Endijs Bērziņš par kratīšanām6

Foto – LETA

Aizdomas par krāpšanos ar nodokļiem restorānu tīklā “Vairāk saules” ir jau kopš 2016. gada un šā gada maija beigās tika uzsākts kriminālprocess, šodien pavēstīja policijas pārstāvis īpaši sasauktajā preses konferencē pēc vakar veiktajām kopumā 34 kratīšanām.

Policijai ir aizdomas, ka noziedzīgo darbību rezultātā valstij nodarīti aptuveni 1,5 miljonu eiro lieli zaudējumi. Pastāv aizdomas, ka kases aparātos ienākumi bijuši norādīti mazāki nekā reāli ieņemti.

Četras personas aizturētas, šodien kratīšanas joprojām turpinās. Drošības līdzekļi aizturētajiem pagaidām nav piemēroti.

Restorānu tīkla “Vairāk saules” ēdināšanas vietas trešdien ir slēgtas pēc vakardienas notikumiem.

Skatīt no ieraksta 10 minūtes

“Mēs esam šokā. Esam atgriezušies pie ’90. gadiem.”

Saistītie raksti

“Vairāk saules” īpašnieks Endijs Bērziņš portālam skaties.lv komentējis: “Mēs esam šokā. Esam atgriezušies pie 90. gadiem. Vai kādam no valsts iestādes vispār ir saprašana, kā strādāt 26 dienas mēnesī, 14 stundas dienā? Un tas viss tiek sagrauts vienā dienā. Man nav ko teikt..,” viņu citē portāls.

Uzņēmējs apgalvo, ka kases aprāti “nav grozīti”. Bērziņš šobrīd atrodas Somijā.

Savu versiju šodien sniegs arī “Vairāk saules” un citu Rīgas restorānu īpašnieki. Paziņojumā viņi uzsvēruši, ka notiek “ļaunprātīga vēršanos pret “Vairāk Saules””.

LA.lv