×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
23. augusts, 2017
Drukāt

Varas maiņa Daugavpilī? Eksniņš nevēlas “publiski mazgāt veļu” (14)

Foto - LETA, kolāža - la.lvFoto - LETA, kolāža - la.lv

Šodien Daugavpilī “Mūsu partijas” pārstāvis Rihards Eigims preses konferencē paziņoja, ka izstājas no koalīcijas ar “Saskaņu”.

Daugavpils domē ir 15 deputātu vietas. Sešas ir līdzšinējiem opozicionāriem Jāņa Lāčplēša Latgales partijai, piecas pašreizējā mēra Andreja Elksniņa pārstāvētajai “Saskaņai”, un četras “Mūsu partijai”.

“Mūsu partiju” Daugavpils domē pārstāv Eigims, Līvija Jankovska, Aivars Zdanovskis un Igors Prelatovs. Visi četri “Mūsu partijas” deputāti paziņoja, ka izstājas no koalīcijas. Eigims informēja, ka viņi patur sev tiesības risināt sarunas par domes vadības veidošanu un būs priecīgi, ja saņems atbalstu no visiem Daugavpilī ievēlētajiem politiskajiem spēkiem.

Šāda lēmuma pamatā esot Daugavpils mēra Andreja Elksniņa (S) izteiktā neuzticība Eigimam. To viņš uztvēris kā “norādi uz durvīm”, ņemot vērā Elksniņa izteikumus, ka mērs nestrādās komandā ar cilvēkiem, kuriem neuzticas.

Zdanovskis atzina, ka šis lēmums nācis negaidīti, un līdz šim starp partijām trūcis dialoga. Pašlaik notiek pārrunas ar Latgales partiju un viņaprāt dialogs ir jāturpina. Zdanovskis esot pārsteigts par neuzticības izteikšanu Eigimam.

Prilatovs norādīja, ka ir gatavs strādāt ar visiem domē ievēlētajiem deputātiem un viņš nebūšot tas, kurš pāries uz citu politisko spēku, lai nodrošinātu koalīcijas darbu.

Mūsu partijas līdere Jankovska pauda pārsteigumu par Elksniņa izteikto neuzticību. Partijā šodien pieņemtais lēmums nav ticis apspriests un šovakar notiks partijas valdes sēde, kur tiks runāts par turpmāko rīcību.

Daugavpils domē ir 15 deputātu vietas. Sešas ir līdzšinējiem opozicionāriem Jāņa Lāčplēša Latgales partijai, piecas pašreizējā mēra Andreja Elksniņa pārstāvētajai “Saskaņai”, un četras “Mūsu partijai”.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Cilveksbkurs neizdomaja vardu komentaram. Atbildēt

  Mums daugavpilī nevajag ne elksninu ne lacplesi vajag cilveku kurs patiesam centisies abi augstak minetie solijusi gan aptiekas kuras apmaksa daugavpils gan lidostu un pat hes vini to ari darija bet vai patiesam vini centas neh*ja manuprat jebkuram varas parstavinim ir jabut kaudzej ar vina idejam kuras vinam ari brivpratigi jaistebo pakapeniski visas janem piemeri no citam pilsetam jauzstada galvenie merki vai tads cilveks latvija ir

 2. Ko jūs tur smakojiet, vai kādam vēl interesē kaut kāda tur koalīcija ar kaut ko, tak pārojieties kaut ar kamieli. Urkas.

  • Cilveksbkurs neizdomaja vardu komentaram. Atbildēt

   Ok rit ar caliem braucu uz domi ieslegt deputatus parnemt latvijas armijas artilerijas dalas un pasludinu neatkarigu krievijai lojalu Latgali latvija ok?

 3. Var padomāt, ka Elksniņš nemazgāja netīro veļu…smiekli nāk…mēneša laikā viņš nomainīja visus vadītājus daudz maz nozīmīgās vietās…un ielika profesionāļu? nē, savējos, tik ciniski vēl neviens no mēriem neizturējās… un izņemot solījumus, kopš 3. jūnija, nav vairāk nekā…pilsētā notiek tas, ko ir iesākusi iepriekšējā dome, tagadējā tikai muti dzisina….un meklē saējiem vietu…

 4. Elksniņš jau uzsākot darbu Daugavpils domē to sāka, kā “Cars” mūsu kaimiņvalstī Krievijā! Saskaņu vajadzētu tālāk no Latgales, lai nerastos nekādas iespējas veicināt Ukrainas pieredzi! Lai arī atzīstu, ka Saskaņas partijā ir cilvēki, kas patiesi prot un vēlas strādāt valsts labā! Tomēr nedomāju, ka šai partijai vajadzētu dot iespēju vadīt, kādu pašvaldību, jo tā lēnām, bet rada risku Krievijas iejaušanos Latvijas iedzīvotāju dzīvēs un to kultivē Saskaņa!

  • Cilveksbkurs neizdomaja vardu komentaram. Atbildēt

   Tev labak jadoma par latvijas valdibu pat ja te saksies nemieri kamer esam eiropa tikmer tos varam apspiest gada laika ukrainai nav milziga kara potenseala tiesak ir bet vini negrasas sakt totalo karu tapec gaida lidz mazkrievija sabruks ticiet man austrumukraina nav rupnicu nav ediena nekadas razosanas tas ir par maz lai uzturetu valsti ja krievija nepalidzes vini agri vai velu sabruks pec daziem gadiem vai ari novajes un tad ukraina bus iespeja veikt operativu triecienu viss jo ukraina nevar atlauties teret lidzeklus lai apsauditu raktuves un veikalus kurus pec tam bus jalabo

 5. Ventspils liliputs ar saviem olu garhiem tā izlēma un tā ir. Eigimam vēl nebija kauna TV visai Latvijai melot,ka neko tādu nav runājuši ar valsts nozadzējiem. Pilna Saeima ar meļiem un ļaundariem, tāpēc jau dzīvojam trūkumā un esam kļuvusi par banānu valstiņa. Valsts īstie vadoņi – naudas maisi domā TIKAI par savām un savu biedru interesēm, bet pārējiem,uzspļaut !

 6. ķieģeļpurns Elksniņš Atbildēt

  Es te visiem buržuāziskiem nacionālistiem sadošu pa ģēveli …

 7. šāda situācija izveidojusies Daugavpilī! Pie vainas Elksniņa VALDONĪGĀ UN PAKĻAUT GRIBOŠĀ VARA….
  KO viņš savā galvā perina NEZINA NEVIENS!?? Rihards Eigims nav bērndārznieks, Elksniņa kungs!!! Elksniņš jau mazgā veļu publiski, tātad ar vēlēšanos nemazgāt sen garām! LAI ”MŪSU PARTIJAS” UN ”LATGALES PARTIJAS” DEPUTĀTI VEIDO STABILU KOALĪCIJU UN BEZ NERVU STRESA STRĀDĀ SAVAS PILSĒTAS ATTĪSTĪBAI UN IZAUGSMEI! NOST AR TRAKUMA APSĒSTO ELKSNIŅU!!! NOJŪDZIES!!!

  • Cilveksbkurs neizdomaja vardu komentaram. Atbildēt

   Nu bet mazais lacplesitis raudadams saka ka viss ir sabojats un ka ka mers vins vairs nekad nekandides

 8. APSVEICU !!!! Prātīgs lēmums…

 9. Kur Saskaņa, tur vienmēr lielas nesaskaņas.

 10. Zemisko zagļu savienība (ZZS) forši uzmeta kremļa satelītus Saskaņu! Demagogs Elksniņš un viņa sulaiņi dabūs pasēdēt pie maizes un ūdens.

Draugiem Facebook Twitter Google+