×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
8. decembris, 2016
Drukāt

Papildspēki notikuma vietā: 10 gadus vecu bērnu pie skolas sit vecāki par telefona necelšanu (13)

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Par neatbildēšanu uz telefona zvaniem vecāki ierodas skolā un iekausta bērnu, par šādu gadījumu vēsta Rīgas pašvaldības policija.

7.decembrī nodrošinot sabiedrisko kārtību pie kādas Iļģuciema izglītības iestādes, policija saņēma informāciju par 4.klases skolnieku, kuru skolas teritorijā sitot divi pieaugušie. Aculieciniece pastāstīja, ka blakus esošais vīrietis ar rokām un kājām iesitis bērnam.

Policiste nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka 10 gadus vecā puisēna sitēji ir viņa vecāki. Vecāki nevēlējās doties uz izglītības telpām un apgalvoja, ka zēns pats bijis vainīgs. Abi vecāki bija emocionāli uzbudināti un centās izvairīties no policijas. Bērna tēvs sāka uzvesties agresīvi un policistei atcirta, ka viņam nekas neesot jāpaskaidro un lai nejaucoties viņa ģimenes lietās.

Par notikušo informēta dežūrdaļa un lūgts, lai atsūta uz notikuma vietu papildspēkus. Pēc brīža skolā ieradās autopatruļas darbinieki, kuri noskaidroja vecākus datus. Vecāki pēc brīža norima un kārtības sargiem izskaidroja bērna sišanas iemeslu, proti, zēns neesot atbildējis uz vairākiem vecāku telefona zvaniem, tāpēc nolēmuši doties uz skolu un viņu sodīt.

Par notikušo pieņemtas rakstveida liecības. Lai pārliecinātos par bērna veselības stāvokli izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Mediķi bērnu apskatīja un konstatēja, ka redzamus miesas bojājumus bērns nav guvis un hospitalizācija nav nepieciešama.

Ņemot vērā visus notikušā apstākļus izsaukta Valsts policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Kaut kādi STULBI vecāki, kas APKAUNOJA bērnu skolā…Gan jau gar logiem kārstījās ziņkārīgo varza…

 2. Kas tur bija kriminālkodeksā par vardarbību pret bērnu ? Sitēju izolēs no bērna ? Te vēl koments (zemāk) kas arī prasās pēc kriminālpanta( aicināšana uz vardarbību pret bērnu un mudināšana ). Skola stundās nedrīkst zvanīties, bērns varēja aizmirst uzlikt skaņu. Turpinājumu ,kā šis noziegums attīstīsies !

 3. tos kucenus vajag mācīt kamēr vēl mazi !

 4. Gan jau dabuja tik pendeli un fašku, a kadam mele niezeja un policiju izsauca. ja tiesam butu kas traks tad jau lielu traci sataisitu-pa visam ziņam.

 5. ganjau pendeli un fašku vien dabuja, a.kadam mele niezeja un pazinoja policijai. Butu kautkas traks tu noticis, saceltu kartigu traci.

 6. Televīzijā rādīja sižetu, kurā redzams, ka pusaudži klasē sit skolotājām un nogāž viņu. Un tas, protams, ir tāds sīkums. Bet, ja būtu otrādi, tad desmitiem bērnu tiesību aizsardzības organizāciju saceltu tādu traci, ka maz neliktos

 7. un, ja nu tajā brīdī kādam vajag reālu policijas palīdzību?!

  • Un bērnam palīdzība nav vajadzīga, ne? Laikam par bērnu, kuru nosita māte, par zaptes burkas izēšanu esi piemirsis komentētāj. Pilnīgs vājprāts

   • spalvainas šausmas !!! Atbildēt

    katru dienu LV nosit 1 000 zaptes izēdējus !!!
    Labi, ka vēl ir tāds anonīms irsējs, kas aizstāv !!!

  • Te arī bija reāli nepieciešams, tas nav normāli sist bērnu, vel jo vairāk 2 pieaugušie! Bērns atrodas skolā un tur nav jābūt telefonam uz skaņu!

   • Vakar lasīju – berniem vajadziga stingrāka audzināšana. Šodien – par šito! Kurš tad bus tas istais variants?

    • Singra audzināšana nenozīmē sišanu.
     Singra audzināšana ir- mājas aresti, nekādi telefoni kamer atrodas mājās ( nekadi socialie tikli, spelites, utt), dators tikai macibu vajadzībām.. nekādas tēriņu naudas un daudz kas cits.
     un attiecīgi- klausīsi, būsi pieklājīgs, nedarīsi blēņas- visi ceļi vaļā..
     un ja bērns ir skolā- viņam nav jāceļ. skolā ir jāmācās.
     ja zin, ka skola cauri- ta ir cita lieta.
     un pastāv vienmēr sms.

Draugiem Facebook Twitter Google+