×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
6. septembris, 2016
Drukāt

Kad piedzima meita, radās zīmols “Claudia papīra lelles”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pat tradicionālās papīra lelles meistarīga cilvēka rokās var kļūt par nozīmīgu nacionālās kultūras mantojuma popularizētāju, valsts simtgadi sagaidot. It īpaši, ja leļļu bizness tiek astroloģiski precīzi izskaitļots. Dizainere, Astrologu asociācijas valdes locekle un zīmola “Claudia” īpašniece Agnese Fūrmane kopš bērnības interesējas par neparastām lietām.

Stārķis “AstroSekrets”

Par medicīnas māsu Agnese nostrādāja slimnīcā pāris gadus, līdz saprata, ka vēlas izprast iemeslus, kāpēc cilvēki slimo. “Intuitīvi jutu, ka tad, pirms cilvēks saslimst, kaut kas ar viņu notiek. Slimība nerodas no nekā. Allaž ir cēlonis. Vēlējos saprast, kā cilvēks var kaut ko laikus izmainīt, lai nesaslimtu,” stāsta Agnese.

Meitene devās studēt psiholoģiju un drīz kļuva profesionāla astroloģe. Nebeidzamais atziņas ceļš viņu 2012. gadā aizveda uz Indiju, kur vēdisko zinību skolotājs Svami Amrit Mahamedha mudināja Agnesi sniegt palīdzību sievietēm, kas vēlas tikt pie bērniņa. Ārsts Jonas pagājušā gadsimta 50. gados atklāja sakarības starp planētu stāvokļiem un sieviešu spēju ieņemt bērnu, par ko viņš tika nominēts divām Nobela prēmijām.

Agnesei radās doma apvienot astroloģiju, zinātnisku metodi un modernās tehnoloģijas, lai radītu inovatīvu lietotni “AstroSecret”, kas apvieno sievietes fizioloģiskā cikla rādītājus un astroloģiski labvēlīgākos periodus grūtniecībai. Lietotne izskaitļo potenciāli veiksmīgākos mazuļa ieņemšanas brīžus, vēlamo mazuļa dzimumu, horoskopa zīmi un labvēlīgākās ieņemšanas vietas no ģeogrāfijas skatpunkta. Nesen lietotne iekļuva ekskluzīvā “Facebook” programmā “FbStart”, kas iesācēj­uzņēmumiem sniedz konsultatīvu un finansiālu atbalstu.

“Patlaban mūsu lietotni “AstroSecret” izmanto vairāk nekā 60 valstīs, un ir jau atzīmēts pāri tūkstotim veiksmīgu grūtniecību. Esam saņēmuši pateicības vārdus no pāriem, kuri ilgu laiku nevarēja ieņemt bērniņu, bet viņiem to izdarīt palīdzēja lietotnē ieteiktie labvēlīgie datumi,” pārliecināta Agnese.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+