×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. marts, 2016
Drukāt

Paplašinās iespēju kļūt par “latvieti” (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības deputāti vakar nolēma iesniegt izskatīšanai parlamentā likumprojektu, rosinot paplašināt personu loku, kam ir iespēja mainīt savu tautības ierakstu uz tautības ierakstu “latvietis”.

Komisija ir konstatējusi gadījumus, kad ārvalstniekiem ar latvisku izcelsmi rodas problēmas reģistrēt Latvijas pilsonību. Piemēram, komisija ir saskārusies ar gadījumu, kad personai, kuras abi vecāki ir Latvijas pilsoņi un viens no viņiem ir latvietis, spēkā esošais regulējums neļauj nedz iegūt Latvijas pilsonību, nedz mainīt tautības ierakstu uz “latvietis”. Komisija rosinās noteikt, ka persona, kura Latvijā saņēmusi uzturēšanās atļauju, reģistrācijas apliecību vai pastāvīgās uzturēšanās apliecību, ir tiesīga mainīt tautības ierakstu pret tautības ierakstu “latvietis” vai “lībietis (līvs)”, ievērojot Vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņas likumā noteikto.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Tūlīt statistika uzlabosies: atvedīs Muhameda sekotājus, cilvēkus no ASV izpostītajām valstīm, maksās bēgļu bērniem 10x vairāk kā vietējiem, pasludinās viņus visus par latviešiem un skaitliski latviešus kļūs vairāk kā padomju gados!

 2. Tā ir naidīga rīcība pret mūsu tautu. Kāds nīst VISAS Eiropas tautas. KURS ir sis KADS??? 😉
  ____
  aodulla vai abrams jebkurs, iebraucis nupat Latvijā var uztaisīties par latvieti Jani berziņu.
  vini grib panākt latviešu ka tautības iznīcināsanu.
  Vienīgā iespēja glabties mums ir stāties arā no E.S.
  E.S. tika veidota, lai ar migrantu vilni noslaucītu Eiropas tautas.

Draugiem Facebook Twitter Google+